Wpis z mikrobloga

@Dorciqch: tak na serio: rozumiem, że musiało istnieć jakieś historyczno-topograficzne uzasadnienie tego, a nie innego kształtu trybun i albo to zaadaptowana pozostałość po czymś-tam, albo też inaczej się widocznie nie dało.

Nie ma ludzi aż tak głupich, aby coś takiego zaprojektować tak po prostu. Co nie zmienia faktu, że wygląda to fatalnie.
@Dorciqch:
1. za wprowadzanie ludzi w blad, powinnas otrzymac pouczajaca blaszke.
2. hala rzeczywiscie powstala w prawie 4 lata, bo SAM zerkalem czesto na fotorelacje z budowy.
3. zdjecie stadionu jest ze stanu na poczatek maja. teraz sa juz fundamenty i idzie palowanie. w polowie przyszlego roku 1/2 stadionu ma byc gotowa (12k fotelikow pod dachem).
4. wiekoszosc inwestycji jest opozniona, przeplacona a czasem nie trafna. Welcome to Poland...
5. jak
źródło: comment_xMufdnqru3N3BrMp59bnJt8VaApM8Bka.jpg
@kre-dens kurde chłopie, wyjmij kija z tyłka. Jak moja mama przeprowadziła się do Szczecina w latach 70 to sprzedawano cegiełki na budowę hali. Wyobraź sobie, że mnóstwo osób żartuje sobie z tego, że halę u nas budowali 40 lat, właśnie ze względu na te sprzedawane cegiełki. Sam zjeżdżaj do Wrocławia jak coś ci nie pasuje. Jakbyś trochę poczytal moje wpisy i posiedział na tagu Szczecin to byś wiedział, że kocham to miasto,
@Dorciqch: uwielbiam te tlumaczenia "wyjmij kija z tylka" :D jakby to MUSIALO i MIALO dzialac na 99% rozmów wyjasniajac swoja pozycje. równiez dobrze ja moge wspomniec o wyciagnieciu kijka, gdyz za bardzo "smieszkujesz" i drwisz z miasta.

ja... zauwazylem, ze ktos pisze zmyslone rzeczy na temat miasta, ktore kocham, wiec interweniuje i prostuje bledne informacje. zadnych kijkow nie widze.
źródło: comment_OIczAfYSdKAYLubt5WUBJLhin614AkWO.jpg