Wpis z mikrobloga

  • 567
Także tego... Do tej pory jak mówiłam komuś, że filmy Vegi to gówno słyszałam "hurr durr ale jak to, przecież nie widziałaś żadnego filmu to nie możesz się wypowiadać" . A więc dzisiaj jestem świeżo po moim pierwszym seansie twórczości tego znamienitego reżysera. Oto moja opinia - filmy Vegi to gówno. Pozdrawiam.
  • 45
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 197
@katf: ostatnio zaproponowałem znajomym, żeby się przejechać na Once Upon a Time in Hollywood, to nie, oni wolą na nowy film Paprykarza. No #!$%@?...
  • Odpowiedz
@katf: a czy ktoś mówił że filmy vegi są jakieś bardziej ambitne? One są dobre jeśli wiesz czego w kinie oczekiwać po nich a nie że spodziewasz się dostrzec w nich jakiejś głębi, no ludzie xDD
  • Odpowiedz
@katf: @qwertty321: Produkcje Vegi to gówno, bo robi po prostu hajs a nie kino. Tu nie można się spodziewać niczego dobrego, wszystko w ostatnim czasie to ciągle ten sam odgrzewany kotlet, a im dalej odgrzewany tym coraz gorszy.
Ale kiedyś robił dobre kino: 2005 i pierwsze dwa sezony Pitbulla z Despero to było mistrzostwo świata. Najlepszy polski serial imo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@katf: jak jesteś z #poznan to możemy iść razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@katf: @kacper3355: jak ktoś nie jest fanem QT to może nie docenić tego filmu, bo zwyczajnie nie ma w nim typowej linii fabularnej, bardziej zabawa kinem i esencja stylu Tarantino


@Eustachiusz: widziałem wszystkie filmy Tarantino prócz OUATIH
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eclipse4G63: nowe porządki były jeszcze ok. Ale to dlatego że wtedy to była nowość, coś świeżego. Każdy nowy film Vegi oparty jest o ten sam schemat, z tymi samymi aktorami i robiony na siłę.
  • Odpowiedz
@oremio_: nadal inaczej na to patrzymy, jeżeli ktoś spodziewa się tego co było kiedyś to pewnie że nazwie to gównem, jeżeli ktoś będzie szukał głupawego filmu to produkcje vegi będą idealne, chciałbym poznać ludzi (i może jakoś ich zbadać ale to robota dla psychiatrów) którzy udali się na najnowszą produkcję pana papryka sądząc że to będzie ambitniejsze, ciekawe kino xD btw myslałem że nikt nie będzie zdziwiony że kolejny film vegi
  • Odpowiedz
nowe porządki były jeszcze ok. Ale to dlatego że wtedy to była nowość, coś świeżego. Każdy nowy film Vegi oparty jest o ten sam schemat, z tymi samymi aktorami i robiony na siłę.


@oremio_: no ale czy nie o to właśnie chodzi w jego najnowszych filmach? XD byly jakis czas temu na mirko popularne memy z motywem tych jego filmów nie pamiętam już co tam dokładnie było ale ogułem rozchodziło się
  • Odpowiedz
@qwertty321: problem w tym że Vega kreuje się na ambitnego reżysera, który robi filmy z misją. xDDD
A tak poza tym ten sam żart powtarzany poraz setny przestaje być śmieszny. Nowe porządki miało kilka sytuacyjnych zabawnych scenek, w kolejnych filmach na siłę wszędzie #!$%@? takie akcje, które nie były już w większości zabawne, przez to że było t, o to samo i na siłę.
  • Odpowiedz
@oremio_: > problem w tym że Vega kreuje się na ambitnego reżysera, który robi filmy z misją. xDDD

no widziałem zwiastun tego filmu "polityka" czy jak to się tam zwało, po samym zwiastunie byłem trochę zażenowany xD tego to nie będę komentował bo vega albo sobie robi bekę kreując się na takiego albo mu się w główce poprzestawiało, nieważne xD

nie oglądam tych filmów vegi bo mnie zupełnie nie interesują nawet
  • Odpowiedz