Wpis z mikrobloga

07/08.09.2019

Dzień dobry, po wczorajszej klęsce Wuja i spóły można skupić się na czymś innym niż widowiskowej grze polskich piłkarzy (np. meczem siatkarek). Dziś, nie ukrywam, w rozpisce pewien eksperyment - nie wiem, na ile w nim wytrwam, ale uznałem, że skoro w piłce nożnej jest przerwa na reprezentacje narodowe i propozycji w telewizji mniej niż zazwyczaj, to postanowiłem w dzisiejszym wpisie umieścić też inne sporty. Czekam na opinie, czy z tego zrezygnować czy ewentualnie co jakiś czas uwzględniać co ciekawsze propozycje z innych dyscyplin.

1. LIGA
14:45 Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn (Polsat Sport Extra) - wstęp od 14:30


KWALIFIKACJE EURO 2020
15:00 Kosowo - Czechy (Polsat Sport News)
18:00 Islandia - Mołdawia (Polsat Sport News)
18:00 Anglia - Bułgaria (Polsat Sport Extra)
18:00 Litwa - Ukraina (Polsat Sport Premium 1)
20:45 Francja - Albania (Polsat Sport News)
20:45 Serbia - Portugalia (TVP Sport, Polsat Sport Extra) - wstęp od 20:10 (TVP Sport)


MLS
03:00 Colorado Rapids - Seattle Sounders (Polsat Sport Extra)


MAGAZYNY
13:30 Stan futbolu (TVP Sport)
23:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:30 Magazyn eliminacji Euro 2020 (Polsat Sport Extra)

///POZA FUTBOLEM///

SIATKÓWKA KOBIET - MISTRZOSTWA EUROPY
16:00 Serbia - Włochy (Polsat Sport)
18:30 TURCJA - POLSKA (TVP 1, Super Polsat, Polsat Sport)

ŻUŻEL
18:30 GP Danii w Vojens (Canal+)

FORMUŁA 1
11:55 GP Włoch - 3. trening (Eleven 1)
14:55 GP Włoch - kwalifikacje (Eleven 1)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN - MISTRZOSTWA ŚWIATA
14:20 USA - Grecja (TVP Sport)

KOLARSTWO
15:00 VUELTA A ESPANA (Eurosport 1)

TENIS
18:00 US Open - finał miskta (Eurosport 1)
22:00 US Open - finał singla kobiet (Eurosport 1)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna

Brzęczek ciul?

  • Nie 3.8% (18)
  • Tak 20.8% (99)
  • Jeszcze jak! 75.4% (359)

Oddanych głosów: 476

  • 54
Jeśli nie znajdujesz się jeszcze na liście do stałego wołania, zaplusuj ten komentarz, aby być wołanym/wołaną na każdy kolejny wpis. Jeśli nie chcesz być dłużej wołany, daj mi o tym znać poprzez komentarz pod wpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rzeszowiak2: jak nie zapomnę ¯\_(ツ)_/¯

Przy czym takie zastrzeżenie: jak będzie więcej piłki nożnej to możliwe, że z innych dyscyplin będę wymieniał tylko jakieś najciekawsze propozycje (bo inaczej lista się wydłuży). Ewentualnie zobaczymy jak to w sezonie będzie wyglądać.

Co do NFL to nawet nie wiem czy ktoś transmituje w Polsce? Polsat?
@aut91: W Polsce niestety nie,najbliżej to niedzielne mecze lecą w paśmie wieczornym RAN na niemieckim Pro Sieben Maxx (za darmo można oglądać zarówno z Astry jak i w internecie).Może faktycznie Super Bowl wróci do Polsatu?Ale tego już nie wiem,to już kwestia ceny praw do NFL.