Wpis z mikrobloga

@Seiec: w ogóle mam tak, że bardziej lubię GT od Ferrari niż ich sztandarowe super auta i hiper auta. Nie zrozum mnie źle kocham też wcześniej wymienione ale GT mnie jaraja najbardziej.
  • Odpowiedz
@Raa_V: no nie bardzo
Wystarczy sprawdzić koszty utrzymania np zwykła rurka do wody dajmy na to z fiata pandy taka za 8 zeta to do murcielago 3k. Aktualizacja hamulców 34k€...
Lambo jest mocno przesadzone
  • Odpowiedz
@Verdino: nie wiem gdzie to widziałem chyba u zahara z autocentrum. Ale pod tym względem np wycieraczki do szyb z logiem z bykiem potrafią kosztować kilka tysięcy złotych
  • Odpowiedz
@Seiec: chyba otwierasz?!
Pominę kwestie estetyczne i topowe modele typu f40 czy Enzo i jako taki pseudo minimalista mówię :
Modele typu 550 456 czy 360 to była kupa
Nie jeździły nie skręcały psuły się na potęgę. Pierwszy fajny model to ewolucja 360 czyli 430 i dopiero od niego zaczęło się fajnie...
A co do lambo to pierwsze jakie zaczęło jeździć jako tako to aventador
  • Odpowiedz
@majkel93: @mgr_rybak: @In_bocca_al_lupo: 90 lat ma zespół Scuderia Ferrari, która na początku wystawiał w wyścigach samochody Alfy Romeo, potem na okres mniej więcej 2 wojny światowej Enzo Ferrari miał umowny zakaz używania "Ferrari" w nazwie i od 1947 roku istnieje marka Ferrari produkująca już swoje własne samochody (stąd 70 rocznica w 2017).
  • Odpowiedz