Wpis z mikrobloga

  • 0
Cześć, dostałem test na 3 dni #teleelevidenie , śmiga wyśmienicie. To moje pierwsze IPTV więc porównania nie mam. Odpalam na Nvidia Shield - odnośnie aplikacji to próbowałem w Kodi zarówno m-TVGuide i PVR Simple Client ale na chwilę obecną najlepiej podpasowała mi apka Smart IPTV. Archiwum do 3 dni działa bez problemu. Pytanko czy polecacie jeszcze jakieś inne apki do obsługi IPTV? I jeszcze pytanko o obsługę na wielu urządzeniach w obrębie tego samego IP. Możliwe to na jednym "abonamencie"? Gdzieś czytałem że działało to u nich kiedyś na 2 urządzeniach jak pobrało się plik z listą i wgrało bezpośrednio plik, a nie podawało link. Prawda to? W sumie nie zależy mi na tym żeby oglądać równolegle ale wolałbym uniknąć targania shielda po piętrach z sypiapni do salonu ;) Będę wdzięczny za wszelkie rady. #iptv #kodi #kodiwpigulce
  • 3
  • Odpowiedz
@NiEb0: z dsrmowych apek masz perfect player tivimate ale jak i tak siptv jest najlepsza :)

Jesli sciagniesz liste telee to bedzie dzialac tylko przez krotki okres bo oni maja linki oparte na tokenach. Mozesz po prostu link ktory od nich dostales wgrac na inne urządzenie. Tylko psmietaj ze ogladac mozna jednoczesnie tylko na jednym
  • Odpowiedz
@NiEb0: siptv najlepsza, ale u mnie na meecool m9s pro l niea płynności na kanałach sportowych to samo było na starym boksie który miałem..do sportu tylko Perfect player i lista mpeg
  • Odpowiedz