Wpis z mikrobloga

Mireczki, za mało na Wypoku metalu. Także założyłem tag

#100dnimetalu

2/100 - Amerykański Slayer i niesamowita solówka Kerry Kinga. Ciekawostką jest, że facet ma mega dystans do siebie. W wywiadach wypowiada się w superlatywach o umiejętnościach innych gitarzystów których szanuje. Mega pozytywny gość, uśmiechnięty i pełen energii.

Wołam spamlistę. Jeśli się chcesz dopisać, plusuj komentarz poniżej (jak już jesteś zapisany raz, to nie musisz robić tego ponownie).

@PanKarolKnuropatwa, @FightClubWolomin, @Kubeusz89, @To_ja_moze_pozamiatam, @muzzykalny, @LordVanBet, @Evangeline, @jamysle

#metal #heavymetal #muzyka #gitaraelektryczna #usa
Rimfire - Mireczki, za mało na Wypoku metalu. Także założyłem tag 

#100dnimetalu
...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro mało metalu na wykopie, to znaczy, że nie jest potrzebny ¯_(ツ)_/¯ Ale tak czy inaczej życzę wytrwałości, skoro już się podałeś prowadzenia tagu z codzienna aktywnością.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Rimfire: King jest świetny ale od samego początku zawsze uważałem solówki Hannemana za najlepsze.
A najlepsze solo od Selerów to te kilka dźwięków Jeffa, coś niesamowitego
kopszmercen - @Rimfire: King jest świetny ale od samego początku zawsze uważałem soló...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rimfire: muszę tu jeszcze wrzucić zajebiste solo z remixowej wersji "Criminal insane", które nie występuje w normalnej wersji (pierwsze solo - nie wiem czyje). I zajebisty moment w 2:25, dla mnie jeden z najlepszych riffów w metalu, czysto selerowski walec drogowy, tu wydłużony o jedno kółko.
kopszmercen - @Rimfire: muszę tu jeszcze wrzucić zajebiste solo z remixowej wersji "C...
  • Odpowiedz