Wpis z mikrobloga

Mirki od #cbd chciałbym zacząć przygodę z tą substancją, na początku chciałbym przetestować olej, co sądzicie o np. https://allegro.pl/oferta/olejek-konopny-cbd-pro-10-1000mg-certyfikowany-8030626725 ? Sporo jest taniej niż w tych sklepach najbardziej znanych. Niby ma jakieś certyfikaty itp. ale wyczytałem, że pełno jest gówna typu szusz 39% cbd, że są to włoskie maczanki, żeby zbić #thc i nasącza się w izolacie CBD. Polecicie coś w przystępnej cenie ale w 100% naturalne bez żadnych wałków?
#cbd #medycznamarihuana #wykopjointclub #marihuana #waporyzacja
  • 8
@jk07: @Dutch-Therapy: a powiedzcie mi co jest bardziej ekonomiczne, co na dłużej starcza? Przykładowo 5g suszu jak się na do 10ml 10% oleju? Czy olej trzeba regularnie przyjmować, żeby coś poczuć, czy mogę przyjąć dawkę załóżmy jak chce się wychillować? Bo z suszem rozumiem działanie jest natychmiastowe?
@sporytucznik: tak, susz działa od razu. co jest bardziej ekonomiczne, myślę że mimo wszystko olej, chociaż biodostępność suszu przez inhalacje jest wyższa. Jakie to są dokładnie wartości na tą chwile nie wiem, - ale się dowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)