Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie tag i widzę że u sanoka dalej choroba nie ustępuje:

Silniki nie są inne, różnic w samochodach nadal nikt nie wykazał, problemy Roberta mogą wynikać ze sposobu obchodzenia się z oponami.


1) Silniki - wybuchły oba czy jeden? A podcast gdzie koleś z Renault mówi że to pracownicy Mercedesa, ubrani w koszulki Renault, decydowali jakie (i kiedy) mody silnika mogli używać kierowcy Renault - nie istnieje?
2) W ostatnim wyścigu wcale nie było różnych bolidów. No wcale nie było widać różnic xDDD
A nawet mimo oczywistych różnic, ani brytyjskie media, ani Williams, ani sam Robert - nie powiedzieli wprost że upośledzonemu zespołowi zabrakło części i musiał jechać z innym skrzydłem.
3) Jakie problemy z oponami? Przecież nawet w TVP i ich Formuła45 było widać że RK był 1,3s za Russelem na 31 okrążeniu, a to niby 4 najlepszy kierowca w tym sezonie xD

#f1 #kubica #echasanoku
  • 5
  • Odpowiedz
@erb0: ten sanocki "ekspert" ewidentnie ma coś z głową nie teges, powiedz mi ile razy lusterko odpadało u Kubicy a ile u Russella?
  • Odpowiedz
  • 14
@lowee A wyprzedzenie Kubicy bez użycia drs w Kanadzie ? To do ch_ja gekon włączył chyba jakiś dopalacz jak w samolocie. Sanok powinien usunąć te filmy szkalujące Kubicę bo to kabaret co tworzą ci pseudo eksperci z yutuba . Ludzie opamiętajcie się xD
  • Odpowiedz