Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros

Mireczki czy w Polsce dostanę gdzieś kurierem jakiś MTL RTA z tankiem 3.5ml+? Ewentualnie czy ktoś miałby może cos odsprzedać? Zamówiłem ostatnio innokin ares'a z edymek.net i po 14 dniach czekania aż sprowadzą paczkę wysrali się ze przesyłka nie dojdzie i żebym czekał na zwrot pieniędzy ¯_(ツ)_/¯. Btw Nigdy nie zamawiałem bezpośrednio z zagranicy więc trochę cykam- prosta sprawa? Dam rade to ogarnąć w opcji klikam, zamawiam, płace, odbieram bez męczenia się z jakimiś dodatkowymi procedurami? Jakiś sklep z dobrym e-asortymentem i przyjemną wysyłka do Polski?
  • 7
  • Odpowiedz
@Wruszka666: Cigabuy EU Direct zamawiasz jak z kazdego sklepu w PL jedyna roznica jest taka ze placisz przez Paypal, przesylke dostarcza kurier. (dochodzi w 2-4 dni)
Z Cigabuy do MTL polecilbym Berserka ale to max 3ml. Jakbys zamawial to z kodem NBA7 masz 7% rabatu i ew. cashback z planetplus.
  • Odpowiedz
  • 0
@k3lt przeleciałem przez wszystko z eu direct i chyba tylko ten beserker jest dostepny z mtl rta. Chyba, że coś gubie a zauważyłeś to fajnie jak podkleisz
  • Odpowiedz