Wpis z mikrobloga

Od premiery minelo juz nieco czasu i wiem ze wiekszosc uzytkownikow sie zachwyca, ale wypiszmy rzeczy ktore denerwuja w wiedzminie 3:

1. Loot - setki przedmiotow z losowymi statystykami ktorych nigdy nie uzyjesz, bo i tak warto nosic jedynie wiedzminskie wyposazenie. Szkoda, bo niektore pancerze mialy fajne modele. To samo z bronia. Wszedzie walaja sie "legendarne" przedmioty ktore maja -60 obrazen w porownaniu do obecnego wiedzminskiego. Nosi sie to zeby sprzedac za hajs ktorego nie ma gdzie wydac poza winnica, a mozna to bylo zrobic lepiej, jak w gothicu chocby.

2. Balans - zadania maja zawsze albo duzo za niski poziom, albo duzo za wysoki. Mam wrazenie jakby zrobili jedno zadanie na poziom postaci. A pobocznych pod katem xp nie oplaca sie robic bo wiekszosc doswiadczenia podbija watek glowny. Zreszta zadania poboczne daja czesto cringe. Niby mozna zrobic upscale trudnosci tych latwych potworow ale to nie to samo.

3. VO. Generalnie uwazam ze polska wersja jest ok, ale jest kilka niedociagniec ktore zaczynaja wkurzac kiedy sie gre przechodzi drugi czy trzeci raz. Jak na przyklad to, ze ton geralta sprawia, ze brzmi jak kilka roznych osob. Kiedy jeat agresywny vs kiedy zartuje na przyklad. Ponadto niektorzy znani aktorzy dubbingowi za mocno tryharduja na klimat fantasy. Wiejska gwara tez jakby na sile.

4. Za duzo zarcikow i nawiazan. Czasami mam wrazenie jakbym siedzial z tworcami w jednym pokoju i sluchal jak zartuja po wypiciu pewnej ilosci alkoholu podczas gdy ja probuje grac. Zarcik tu i owdzie jest ok, ale w wiedzminie 3 sa takie zarciki na kazdym kroku.

#gry #wiedzmin3 #cdprojektred
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kartkowka_z_grilla: zgadzam się z 1 i 2. Praktycznie nie miało sensu używanie sprzętu poza wiedźmińskim, co było kupą niewykorzystanego potencjału. No i te poziomu zadań - mnie akurat sidequesty bardzo się podobały, wiec robiłem niemal wszystkie i miałem chroniczny problem z tym, że jakieś 2/3 miały za niski level i w kwestii walki przechodziły się same. Co gorsza rzutowało mi to to tez na główny wątek.

Ani nawiązania ani dubbing
  • Odpowiedz