Wpis z mikrobloga

Dzisiaj #film Vegi xD będzie "realizm":
"-#!$%@? ja #!$%@? sondaże lecą na ryj
-dajmy #!$%@? 500zł ludziom, ja #!$%@?
-myślisz, że się #!$%@? nabiorą?
-no #!$%@?, ja #!$%@?, jak się nie nabiorą, jak się #!$%@? nabiorą" :D

Film poziomem dostosowany do społeczeństwa, a sztuka Vegi polega na wplataniu bluzgów w co drugie słowo.

Ciekawostka, ktoś to policzył i średnio w jego filmach, co 9 sekund jest bluzg xD
prohackuser - Dzisiaj #film Vegi xD będzie "realizm":
"-#!$%@? ja #!$%@? sondaże lec...

źródło: comment_oSUO1FCTLJRBP1N7rekBKEvKXGwWyqfh.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 98
@prohackuser oglądając filmy Vegi zauważyłem kilka rzeczy. Ciągnięcie kilka wątków postaci ok 6 postaci na ryj więc jak się kończy scena to skaczą do kolejnej postaci, co z tego wychodzi? Fabuła się przestaje lepić, np w niebezpiecznych kobietach nie wiedziałem jak się nazywa główny zły bo nie wspomnieli jego imienia dopiero na film web spojrzałem, no o co przede wszystkim przekleństwa i ruchanie o tyle w tych filmach idzie.
  • Odpowiedz
@prohackuser: Nie bronię Vegi bo jego filmy to obsrane gówno ale w takich filmach Scorsese przekleństwa pojawiają się w każdym zdaniu (Ulice nędzy pobiły rekord w używaniu słowa 'Fuck', później pobił to jego kolejny film Wilk z wall street).

W wilku z wall street używa się słowa fuck 3,17 razy na minute ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
W wilku z wall street używa się słowa fuck 3,17 razy na minute ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xtention: może dlatego, że Wilk jest o nakoksowanych "młodych gniewnych", którym wydaje się, że wygrali życie, a jedyne co tak naprawdę mają to własną bezczelność, pewność siebie i hektolitry haryzmy, więc z każdą kolejną sceną ich życie staje się coraz większym absurdem (i porażką, czego nie zauważają)

Aż mi
  • Odpowiedz
@Lardor w ostatnich filmach Vegi nie ma żadnej fabuły, są to zlepki różnych scen i skeczy, które łączy w całość to, że występują w jednym 'filmie' i są odgrywane przez tych samych ludzi
  • Odpowiedz
@prohackuser gość odkrył formułę na kasowy hit w Polsce. Nie obcina się kurze złotych jajec. Bedzie to eksploatować, aż sie znudzi ludziom. Tak jak sie gangsterka znudziła. Jeszcze pare takich tematów nośnych jest: środowisko około piłkarskie, świat samych filmowców i telewizji, moze cos jeszcze. Ja tam do niego nic nie mam, a nawet szanuje za robienie hajsu i szumu wokół siebie. Wszystko jest dobrze przemyślane, specjalnie szokuje i prowokuje.
  • Odpowiedz
Najlepiej żeby Vega nakręcił film z uniwersum przegrywów pod tytułem #!$%@?.

Młody Przegryw (Przemcel) poznaje płodną Julkę (Julia Wieniawa). Ona jednak woli Chada (Piotr Stramowski).

Przegryw postanawia podjąć walkę ze swoim #!$%@?. Pomaga mu w tym jego lekarz psychiatra (Janusz Chabior) oraz kuzyn - dynamiczny normik (Sebastian Fabiański).

Na
  • Odpowiedz