Wpis z mikrobloga

Czasem mam wrażenie, że wasze komunistyczne poglądy to nic innego jak nieudane życie bez pracy i pieniędzy, na utrzymaniu rodziców, bez dziewczyny i przyjaciół, więc chcecie wprowadzić tu taki system, który uczyni każdego z nas nędzarzem, żebyście nie musieli się za siebie wstydzić i nie czuli samotni XD Zwłaszcza, jak widzi się takie elementy jak @Formbi, czyli taki wypisz-wymaluj aspołeczny wyrzutek i prawik

#4konserwy #antykapitalizm #bekazlewactwa
  • 28
Czasem mam wrażenie, że wasze neoliberalne poglądy to nic innego jak nieudane życie bez pracy i pieniędzy, na utrzymaniu rodziców, bez dziewczyny i przyjaciół, więc chcecie wprowadzić tu taki system, który uczyni każdego z nas nędzarzem, żebyście nie musieli się za siebie wstydzić i nie czuli samotni XD Zwłaszcza, jak widzi się takie elementy jak @Wilczek03, czyli taki wypisz-wymaluj aspołeczny wyrzutek i prawik
@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: jesteś naprawdę niezbyt rogarnięty oceniając na podstawie wpisu mówiącego że:
1. Jedni dziedzicza mieszkania w największych miastach a drudzy nie co sprawia ze ci drudzy maja nieporównywalnie trudniejszy start
2. Potrzebne jesr budownictwo komunalne jak no cóż wszedzie

Oceniasz moj stan majątkowy. Robi mnie to myśleć na temat tego jaki poziom inteligencji prowadzi do liberalnych poglądów gospodarczych.

@johny-kalesonny @Wilczek03