Wpis z mikrobloga

Co fani Realu sądzą o Jovicu póki co? Mam wrażenie, że jest trochę przereklamowany. W Eintrachcie miał bardzo ciekawych ofensywnych piłkarzy dookoła siebie takich jak Haller, Kostic, czy Rebic, co pozwoliło mu osiągnąć te 17 bramek w sezonie.

Oczywiście widać, że drewnem nie jest i ma dopiero 21 lat, ale za 70m euro można by oczekiwać czegoś więcej. Pamiętam jak był ten największy hype na niego i włączyłem specjalnie mecz Serbii, żeby zobaczyć jak gra i niby nic nie zepsuł, ale dużego wrażenia na mnie nie zrobił.

#realmadryt
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@wisakoy Jovic na pewno w chwili obrcnej nie jest jakims geniuszem ale ma predyspozycje do bycia dobrym napastnikiem. Z tym, ze w chwili obrcnej po prostu nie ma na Kim polegac. Przy okazji przy ZZ nie sadze by mogl sie rozwinsc. Tutaj potrzeba solidnego trenera, np. Mourinho. Tak wiec przy powrocie Hazarda, Isco oraz James a moze sie rozwinsc
  • Odpowiedz
  • 0
@Pituch nawet jesli sie skonczyl w chwili obrcnej jest tylko lepszych dwoch trenerow: Pep oraz Klopp, a jak wiemy sa oni nie do wyciagnircia
  • Odpowiedz
@wisakoy: Bardzo na niego liczę prawdę mówiąc bo wydawał mi się dosyć aktywnym napastnikiem ale jak widzę jak biega po boisku to trochę zaczynam wątpić. No ale poczekamy do końca sezonu.
  • Odpowiedz
@wisakoy: wydaje mi sie ze go troche przeroslo to wczoraj mial kilka razy pilke i panikowal nie wiedzial co z nia zrobic. Jako naczelny hejter benzemy i vp ruchu wypierd.a karima do chin uwazam ze co najmniej ten sam poziom
  • Odpowiedz
@wisakoy: Jak już to 60+5 MLN, jak na dzisiejsze ceny na rynku transferowym to i tak jest promocja. Cały Real obecnie gra gówno, więc nie ma co się czepiać Jovicia. Przyjdzie nowy trener z doświadczeniem to zrobi z niego killera.
  • Odpowiedz
@wisakoy: gość jest pod specyficzne granie z partnerem w ataku. IMO kupili go by zastąpić CR (gra obok innego napastnika, łatwość w znajdowaniu sobie miejsca i zdobywania goli), ale z Łysym może być problem by go wykorzystać.
  • Odpowiedz