Wpis z mikrobloga

31 sierpnia 2019, Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska, godz. 13.10 - Ryzykują własnym życiem, by sprawdzić nową konstrukcję samolotu. W pierwszym dniu XVI Międzynarodowego Pikniku Lotniczego podniebne ewolucje szybowcem „na plecach” wykonywał pilot doświadczalny. Obecnie jest tylko kilku ludzi w naszym kraju, którzy pracują w tym zawodzie. Więcej: http://bit.ly/2lkEpqn

#bielskobiala #piknik #lotnictwo #szybowiec #pokazy #pilot #lotnisko #bielsko
Pobierz
źródło: comment_GROCI6aiXRet5lQqcG3FgIdAoWQGoH8M.jpg
  • 6
@matra: No faktycznie, "Międzynarodowy Piknik Lotniczy" jest dla pasjonatów piwa w plastikowych pojemniczkach i pojazdów wojskowych a nie samolotów. Kurde, bym to wcześniej wiedział, to by porozumień nie było. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Btw: warto poczytać opinie o pikniku w sieci - ostro po organizatorach jadą.
@defoxe: wiesz co, ja się nie jaram, więc nie mam zdania. Jak dla mnie tam było więcej ludzi zajaranych kiełbaską i chlebem ze smalcem oraz rodzin z dziećmi, które chciały pooglądać samoloty, ale jak pisałam - nie znam się ¯\_(ツ)_/¯
Jedyne czego żałuję, to że pogoda była tak paskudna, że ledwo wytrzymać się dało, więc tyle co zobaczyłam ciekawego, to co najwyżej wieczorem jakieś samoloty i w sumie tak o (
@matra: pogoda właśnie idealna była do latania, a kiełbaskę można jeść na dożynkach (choć oczywiście fajnie, że była). Piknik lotniczy to jak sama nazwa wskazuje - samoloty. A samolotów, to szczerze mówiąc zupełnie nie było, bo przecież gdzie organizatorzy by wpadli na to, że w tym samym czasie jest piknik w Rzeszowie i do Bielska nikt nie przyleci. ¯\_(ツ)_/¯ To był wstyd i jeszcze raz wstyd, a na sam koniec jedyna