Wpis z mikrobloga

  • 11
rozwiniecie

To jedziemy od początku.

Kumpel mojego #niebieskipasek miał przekazać dziś auto znajomemu z #pracbaza.
Kluczyki zostawił na przednim kole, często się tak ustawiają, pilnują by nie spadły i dla zwykłego przechodnia są praktycznie nie do zauważenia.
Kiedy ziomek dotarł na miejsce na przedniej szybie znalazł karteczkę, typu: "znalazłam kluczyki, mój nr xxx xxx xxx, liczę na znaleźne".
Ziomki się zgadaly i Mirek od niebieskiego postanawia ogarnąć sprawę.

Pisze do dziewczyny gdzie, kiedy może odebrać klucze, śmieszek czy znalezne w formie kolacji czy gotówka? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Był przygotowany na jakiś drobny geścik, bo jednak chciała "oddać" kluczyki i fakt, nie był to najrozsadniejszy sposób na przekazanie sobie kluczy. Okej " mam nauczkę".
Jednak baba ostro tnie w smsach 100 PLN i o 19 widzimy się tu i tu.

Powiedzmy sobie szczerze, te klucze nie były nawet tyle warte, a przy pytaniach gdzie dokładnie je znalazła zaczynały się problemy.
Dziewczyna, albo po polsku #p0lka zwyczajnie je wzięła z premedytacją, uhahana że złapała Pana Boga za nogi.

Nie byliśmy pewni co zrobić w takiej sytuacji czy wzywanie policji będzie miało sens, okazało się że spoko, mireczki doradzily to samo.

Podjechalismy na miejsce, #niebieskiepaski jeszcze z chęcią pokojowego rozwiązania sprawy, że może sobie dziewczyna żartuje, że dostanie te 2/3 dyszki i będzie fajnie.
Ja za to czekałam tylko aż drama się rozkręci, to wisiało w pawietrzu gdy tylko zobaczyłam ich twarze. (przyszły 3, matka córka i córka,lepiej być nie mogło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)) nigdy nie wiesz na kogo trafisz, włączam nagrywanko i lecimy.
XD

Na wejściu opowiedziała nam jaka jest dobra i wspanialomyslna że ich nie wyrzuciła jak ktoś inny by zrobił NA PEWNO, i że za stówe zobaczymy kluczyki.
- Nie nie, najpierw kluczyki
Pokazuje i dodaje ' 100 złotych'
Miro sprawdza portfel, podaję 20.
- Tyle mogę Pani dać
Wziuuu zabiera łapę z kluczami i że nie, że albo 100 albo kluczy nie ma!
My wciąż na spokojnie, centrum miasta. Tłumaczymy babie że to wymuszenie, przywlaszczenie blablabla sczek szczek.
Oczywiście ona swoje że nie ze na pewno nie nienienie nie dam nie oddam!!!! ȍ ̪ ő
A z mordy taki cep jak całe jej stado.
Nie wiedziały, co się dzieje, zdebialy że jednak kasy nie będzie, ale halo jak to?
- w takim wypadku dzwonię na policję.
Zaczynamy dzwonić, p0lka jeszcze coś rzuca przerażona że 50 i nie będzie sprawy.
Kumpel połączony, szybki opis sytuacji, już ma podawać adres gdy nagle kobieta ucieka.
Biegnie w stronę studzienki i ze sporym zamachem usiłuje wrzucić tam klucze. Stydzienke na całe szczęście własnym ciałem zakrywa niebieski ❤️ i takim fartem kluczyki lądują w śmietniku obok, a całe stadko pogalopowalo w popłochu przed siebie.

Wszystko działo się bardzo szybko, filmiki zrobiły nam dzień i ogólnie było całkiem śmiesznie.
Ot historia ¯_(ツ)_/¯

  • 7
  • Odpowiedz
@nelf
@Akke grzecznie zapłacił 100 i odjechał w podzięce. Równie dobrze typiara mogla dac jakiemuś sebie i auta op szukalby na zlomie rozkreconego zamiast teraz pisac o gowno aferze na vikop
  • Odpowiedz