Wpis z mikrobloga

@spasiony_szczur: ja sie urodzilem #!$%@? i do tego w biednej rodzinie i jestem teraz totalnym zaprzeczeniem tego co napisales. Ba, znam inne podobne do mnie osoby. Jeden z kolegow mieszkal w zaadaptowanej stajni/chlewie (nie znam sie na tym ale mieszkaly tam kiedys zwierzeta). Sam jest teraz programista15k i dobrze mu sie w zyciu wiedzie.

Najlepiej jest wmowic sobie swoja wlasna rozkmine i gowno robic, aby poprawic jakosc swojego zycia.
w czym kodujesz?


@DizzyEgg: Ja nie pracuje jako programista, choc programuje w pythonie (to czesc mojej pracy). Zajmuje sie reklamami Google AdWords

Kumpel, ten ze stajni, koduje w javie. Ogolnie kumpel to wygryw i bardzo jestem z niego zadowolony. Tam byla taka bieda ze psy dupami szczekaly.
@spasiony_szczur: to prawda, materiał genetyczny a potem dojrzewanie (moim zdaniem istotniejsze niż okres wczesnodziecięcy) determinują całe życie. To chyba wie każdy. Ironiczne jest to, że pewne banalne decyzje rodziców, których nie podjęli z powodu lenistwa i głupoty mogą mieć fatalny wpływ na jakość życia ich dzieci. Aparat ortodontyczny, zwracanie uwagi czy gówniak nie oddycha ustami zamiast nosem, dieta, terapia hormonalna, wpojenie pewnych nawyków itp. Czy najważniejsza z nich - nie płodzenie
@Cumpelnastodwa: ale co to ma do rzeczy ze dobrze zarabia? Szanują go w pracy lub ciebie? wymagają od cb tyle co od innych czy wiecej? próby zaczecia rozmowy sa mile widziane? jak wyglada otoczenie, 50 programistow na 1 ksiegowa która jest 1/10? Wracasz do żony która udaje swoje uczucia? Dzieci masz? widzą w tobie autorytet? szanują twoje zdanie? Jestes głową rodziny, czy programistą co go żona ośmiesza przy dzieciach?
To są
@Czarnapixapl: Juz odpisuje:

zależą od pierwszych 8 lat


Urodzilem sie #!$%@? i przez pierwsze 2 klasy szkoly podstawowej bylem gnebiony przez inne dzieci z powdu swojej niepelnosprawnosci (mam chorobe genetyczna). Akurat do 10 roku zycia bylem kompletnym wrakiem czlowieka, beksa i mazgajem.

jak widzą cie inni.


@Czarnapixapl: inni widza mnie do tej pory jako zyciawa pokrake i traktuja mnie z politowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tego
@Cumpelnastodwa: Cieszę się że Ci się udało, lecz wiekszość przegrywów nie ma wad genetycznych oprócz krzywych ryjcow, krasnoludzkiego wrostu lub jakis fobi społecznych. Nie możemy liczyć na wyciągniętą rękę od społeczeństwa. Wiem jak to zabrzmi XDDD ale szczerze uważam że jak ktoś jest brzydki niski i gruby(w rezultacie nikt go nie szanuje plus te czynniki ktore wczesniej wymienialem) to lepiej byloby dla niego w sytuacjach spolecznych gdyby mial jakas niepelnosprawność. Jeżeli
Jeżeli jestes tak jak mowisz osobą niepelnosprawna to pewnie sam wiesz ze na wiecej sobie mozesz pozwolic, wiecej otrzymasz pomocy itp.


@Czarnapixapl: to tak nie dziala niestety. Nie moge sobie na wiecej pozwolic bo nawet nie dostane szansy, aby moc to zrobic. Najwiekszy problem jaki w zyciu mialem to wlasnie praca. Twoje CV jest na dzien dobry wywalane do kosza. Nie chodzi nawet o to, ze jestes niepelnosprawny, a o zwykle