Wpis z mikrobloga

@Rejiv: Jak kupowałem poprzednie auto, to Mazda 6 była dla mnie za droga. Gdybym miał kasę, byłby to pierwszy wybór. Z opinii które wtedy czytałem, to #!$%@? zawieszenie i łatwo rdzewieje, ale silniki fajne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@HenryMorgan no właśnie i ja słyszałem podobnie, jutro jadę oglądać ale z tego co widzę to koleś nawet nie wie ile samochód ma koni, bo były wersję 143km i 147, a ten napisał 145 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Anonym_314 a wie ktoś jak to wygląda ze spalaniem? Bo z tego co wiem, gaz nie wchodzi w grę jeżeli chodzi o mazdy (po 2-3 latach takiej jazdy wpierdziela olej)?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rejiv: Jeżeli chodzi o ten model i generację to ten motor jest zdecydowanie najlepszy. Ja mam 1.8 i jest muł a spalanie niewiele mniejsze. Mam LPG od 4 lat i żadnych problemów, spalanie 8,5-9,5 w cyklu mieszanym.
Ale ogólnie auto bardzo polecam, pod warunkiem że kupisz model bez rdzy (o ile taki istnieje)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rejiv: No u mnie w miarę jeszcze się trzyma, jak na ten rocznik to powiedziałbym że nawet super. Kupiłem cały w oryginale w Niemczech, od razu poszła konserwacja podwozia za 1,5k zł i na razie się trzyma kupy chociaż ostatnio na przeglądzie odkryliśmy dziurę w podłodze. Wg mnie najlepiej taką sztukę wziąć na kanał czy podnośnik żeby właśnie zobaczyć jak wygląda od spodu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rejiv: ja mam 2.0 z lpg z 2005 i gorąco polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) blacharka - szukaj takiej, która była zabezpieczona od spodu, blachy z wierzchu i tak prędzej czy później przeżre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rejiv: 2006 to przed lift więc ma 143 konie. Po lifcie zrobili z 2.0 147km.
Żadnych problemów z elektryką, silnikiem, z niczym w zasadzie. Zrobiłem 35 tysięcy swoją, pojechałem sprawdzić przed przeglądem to mechanicy sami mówili, że w tych autach nic z zawieszeniem się nie dzieje, żadnego luzu nie złapało nic, nic nie robiłem z nią przez ponad 2 lata i na przeglądzie wszystko idealnie.
Rdza - nie wiem czego
  • Odpowiedz