Wpis z mikrobloga

JA tam jestem zadowolony. Płace te 13 zł i mam wyjebongo. Nigdy nie miałem problemu. Polecam.Nawet jesli ogarnał jakiś patent na zarabianie na tym to w #!$%@? to mam. Też zarabiam sobie na innych rzeczach.
  • Odpowiedz
  • 0
@BaronGaultier: Przecież tutaj nie chodzi o jakieś 13 zł tylko o zasady, można sobie dorobić na czymś używając sprytu, ale jak jest to kosztem drugiego człowieka to coś takiego powinno się tępić
  • Odpowiedz
@Am4zing: Ale o co chodzi? Bo dla mnie dorabianie jest zawsze kosztem drugiej osoby.
On posiada wiedze jak ogarnąć to taniej i na tym zarobić. Tak samo lekarz posiada wiedze i na tym zarabia. Tyczy się to każdego zawodu
  • Odpowiedz
@Am4zing: Nawet jeśli by było jak mówisz to 4 osoby mają taniej a on ma za darmo bo znalazł innych. Sytuacja win-win. I tak pewnie musi opłacać z własnej kieszeni jak nie ma kompletu.
Typowy polak - byle somsiad nie miał lepiej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Fafu: Jakie mają taniej skoro z kim innym mogą być w 4 osoby za ta samą cenę, a jak wszyscy by chcieli oglądać przy tym januszowym sposobie to jeden by był zablokowany
  • Odpowiedz
@Am4zing: No to znajdź sobie 3 osoby a nie zawsze jesteś w stanie znaleźć ludzi co płacą na czas itd. Poza tym w tych 3 osobach możesz mieć janusza co da hasło swojej mamie i w 2 osoby na raz będą oglądać (albo w 4!) i co zrobisz? Nic nie zrobisz - takie ryzyko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fafu: W ogóle chciałem sobie czarnobyl w końcu obejrzeć na hbo go to ja wykupie, ty mi przelejesz całe siano i se pooglądamy razem oke?
  • Odpowiedz
@Am4zing: Mi nie podszedł Czarnobyl a hbo go już mam także dzięki ;) Poza tym jakby konto było współdzielone na np 4 osoby a ja bym mógł zapłacić 25% kwoty to bym sie skusił - naprawdę nie widzisz różnicy? Nie rób #!$%@? z logiki (°°
  • Odpowiedz
  • 0
@Fafu: Czy ty jesteś głupi? On nie płaci nic + ma kontrole nad kontem i może #!$%@? każdego bez mydła od buta i zmienić hasło do konta. Poza tym to naturalny odruch i wszystkich ludzi, że nie lubią być wykorzystywani dlatego dziwi mnie wasze poparcie czegoś takiego
  • Odpowiedz
@Am4zing: A czy kogoś oszukał? Nie? To po co sie przypieprzasz? A że nie płaci nic to jak pisałem wyżej - inni płacą mniej to win-win. Jemu też ktoś może nie płacić (a pewnie to się zdarza często) to będzie musiał z własnej kieszeni pokrywać.
  • Odpowiedz
@Am4zing: widzisz Ty chciałbyś od razu całe siano na wykup HBO a tutaj tak samo Netflix nie czeka, jak jest termin to trzeba od razu zapłacić bo inaczej wygasa konto. Często muszę wykładać hajs z własnej kieszeni i czekać na składki od pozostałych bo nie wszyscy płacą w terminie jak np. Ty bo musiałem się dopytywać.

a kontrole nad kontem ma każdy taką samą więc to jego opiekun najbardziej ryzykuje (hasło
  • Odpowiedz