Wpis z mikrobloga

Mirki podróżnicy, jak działa Wizzair Priority pod kątem tej 'szybszej' odprawy poza kolejką? Bo z tego co zrozumiałem to żeby podróżować w ludzkich warunkach (mieć bagaż podręczny + rejestrowany) trzeba wykupić średni pakiet, który Wizzair Priority ma wliczone w cenę. Nie oznacza to zatem, że 90% podróżujących będzie miało ten pakiet i #!$%@? się robi a nie szybsza odprawa?
#kiciochpyta #podroze
  • 9
@boctok: Tylko właśnie chodzi mi o to czy w rzeczywistości nie wygląda to tak, że kolejka do odprawy 'priorytetowej' nie jest taka sama bo każdy kto podróżuje z rodzinką ma ten pakiet.
@filipodu98: Raz sie spotakłem tylko z taka priorytetowa kolejka. Ze 3 ososby najpierw weszły pózniej reszta. Tobie pewnie chodzi o miejsca dla rodziny ?. Też tego nie kupuje bo zawsze i tak siedze z rodzina bo linie czy czarter czy zwykły zawsze sadzaja obok siebie.
@filipodu98: ja kiedys mialem tak ze kolejka priority byla na jakies 5-7 osob i oni weszli do autobusu zaraz po nich ja z normalnej kolejki do tego samego busa i w samolocie juz normalnie wszyscy na jedno kopyto :D nawet sie okazalo ze z autobusu wyszedlem przed tymi prioryty.

ale nie pamietam jakie to linie lotnicze byly bo to juz dawno to moglo sie pozmieniac.