Wpis z mikrobloga

Mój ojciec pił kiedyś brandsa i Jacka Danielsa dzień w dzień. Jak posmakowałem niedawno obu to za każdym razem mdliło mnie w nosie od zapachu i miałem odruch wymiotny. Nawet z Pepsi nie potrafię tego wypić. Za każdym razem wymiotuje i mnie ciarki przechodzą. Nie czaję jak można takie coś pić. Czy ten likier Joggermaster w zielonej butelce też ma taki #!$%@? smak jak whisky?
  • 23
@vCertus: spróbowałem wielu alkoholi w życiu i w sumie z wysokoprocentowych to najlepsza według mnie jest zimna wódka, śliwowica czy bimber, whisky i tego typu odrzuca mnie samym zapachem
@vCertus: Jager ma zupełnie inny smak, co do whisky, no cóż, nie ma co ukrywać, że jack itp to dolna półka cenowa. Ja tam nie jestem koneserem, lubię ballantinesa, ale taka prawdziwa whisky też inaczej smakuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RoadRunner: mam nadzieję, że do tego nie dorosnę bo nie dość, że drogie to mi się cofa już na samą myśl. To już wolę pić wódkę bez popity niż whisky.

@vCertus: też tak mialem, teraz lubie Łyche tylko czerwonym Walkerem gardze
@vCertus: Jager jest mocno ziolowy i to czy ci będzie smakował to kwestia mocno indywidualna. Sporą zaletą jest to że jak się naprujesz czystym to przy bełtaniu też smakuje całkiem spoko.