Wpis z mikrobloga

@Line-Storm: Z Traficarem notorycznie zdarzają się akcje, że ktoś zostawia na podwórku, czy zamkniętym parkingu. Dwa razy tak już miałem. Następnym razem zadzwonię do obsługi, aby skontaktowali się z poprzednim użytkownikiem domagając się żeby cymbał, który go zamknął wybiegł i mi otworzył.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: za każdym razem jak widzę trafi za szlabanem/ogrodzenie/na prywatnej posesji zgłaszam, że auto jest źle zaparkowane, #!$%@? mnie to strasznie - człowiek często staje dalej od domu, żeby stanąć w normalnym miejscu, a baran jeden z drugim traktują jakby mieli na własność; zawsze ciśnienie skacze
  • Odpowiedz
Użytkownik, który w ten sposób chciał sobie "ułatwić" życie zostanie obciążony karą za niedozwolony zwrot roweru w miejscu trudno dostępnym w wysokości 300 zł. Po przeanalizowaniu przez Nextbike historii wypożyczeń tej osoby okazało się, że nie była to pierwsza tego typu sytuacja. Dlatego też dodatkowo, zostało także zablokowane konto tego użytkownika - Zespół Komunikacji Nextbike Polska.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: Oprócz zgłoszenia auta zgłaszaj teren aby wyłączyli go ze strefy gdzie można zostawić auto. U mnie przed blokiem na (niewielkim) parkingu Traficara nie zostawisz.
  • Odpowiedz
@krootki: To ma sens w wypadku większych zamkniętych osiedli. W wypadku małego bloku z własnym parkingiem, czy nawet czyjegoś podwórka (taką sytuację miałem) wydaje mi się bez sensu - niedokładność lokalizacji jest większa niż rozmiar strefy, którą by musieli wyłączyć.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: Ja mam właśnie mały parking przed blokami, dosłownie na kilkanaście aut i strefa działa prawidłowo. Nie ja zgłaszałem tylko widocznie ktoś wcześniej ;)
  • Odpowiedz