Wpis z mikrobloga

@bitcoinpl_org:

W przypadku kupna i sprzedaży Bitcoina i Ethereum opłaty związane z transferem kryptowaluty są uzależnione od aktualnego stanu sieci i ilości oczekujących transakcji. Prowizja pobierana za transakcje wynosi 3% w przypadku gotówki oraz 2% w przypadku przelewu. Jednakże Hash-back.net w przypadku wykonywania transakcja za większą kwotę jest w stanie podjąć negocjacje dotyczącej pobranej prowizji.
No właśnie tak myślałem... żeby to było z głową i sprawiedliwe to muszą być wszystkie kantory, ale też dobrze by było kupować online w tym samym czasie, np. poniedziałek 12:00. Wtedy byśmy wiedzieli po jakich kursach kupiliśmy, jaki koszt wymiany i jak długo trwała transakcja. Na pierwszy rzut oka mission impossible. Muszę to przemyśleć i dobrze zaplanować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomas-minner: bitcan, bitcantor, 4coins, inpay, hash-back, kantorbitcoin, tokoneo #!$%@? jak ja tej nazwy nie trawie
ktoś już robił takie zestawienie, widziałem stronkę czytałem ale nie mogę teraz znależć

FlyingAtom wymiana online nie działa na dzisiaj więc jeśli to uwzględniasz to dorzuć bitomaty i kanga exchange jest jeszcze więcej stacjonarnych ale to rozsiane po Polsce pojedyncze kantory
ogólnie trudne zadanie do wykonania
@tomas-minner: zawołaj mnie też jak coś zrobisz w tym kierunku
nie musisz robić zakupów wszędzie o tej samej porze, wystarczy zapisać po jakim kursie kupujesz i zerknąć na kurs np na bitstamp czy bitmex, przy następnych zakupach też patrzeć o ile kurs zmienił się na bitstamp i obliczyć różnicę, finalnie powinien wyjść ładny obraz tego gdzie najtaniej, gdzie jakie prowizje i kto ściemia, chyba poszukam ci tej stronki, zdaniem kolesia większość