Wpis z mikrobloga

"Myliła się, bo nie będzie tak, jak było jeżeli oni wygrają - będzie dużo gorzej. Dużo, dużo gorzej. Tutaj mówię nie tylko o tych aspektach materialnych, ale o tym, o czym tu dziś szerzej mówić nie chcę - o aspekcie duchowym. Jak będzie wyglądało nasze życie, jeśli oni wygrają - życie katolickiej większości Polaków. Nie daj Panie Boże, żeby się coś takiego stało"-powiedział Kaczyński.


Bez komentarza.

#polityka #bekazkatoli #katolicyzm #bekazpisu #neuropa #polska #katoliban
lakukaracza_ - > "Myliła się, bo nie będzie tak, jak było jeżeli oni wygrają - będzie...

źródło: comment_VTV4ocb8kAEz0fyj8GOxMf5Ej8SZOp4y.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:
Jak wygrywał PiS to mówiłem odwrotnie - no tak #!$%@? jak za PO być nie może. Teraz widzę ze PO było bardzo umiarkowane i powściągliwe w serwowaniu nam #!$%@?. PiS idzie full retard przy okazji popełniając szereg przestępstw za które powinni siedzieć xD.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: nie ateusze pośrodkowe, tylko zauważyłem, że tak daleko w dupie to nie jesteśmy jednak :)
Wcześniej był "atak na kościół" (czyli beton na argumenty), a jak KK zbratał się z rządem to ludziom coraz mniej trzeba tłumaczyć, bo sami zauważają że tutaj coś grubo jest nie tak :D

Za jakiś czas z laicyzacją to przegonimy zachód :)
  • Odpowiedz