Wpis z mikrobloga

@niktotalny: Bo już dawno się poumawiali z kumplami na granie na tym serwerze? Bo nie chcą skończyć na martwym serwie jak hype nieco przejdzie i niedzielni odpadną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niktotalny: Powodów jest mnóstwo słaby realm to #!$%@? ekonomia lub brak itemów na ah .Nie masz ludzi na dungeony raidy questy bg.
Przypominam, że raidy na classicu to 40 osób plus jeśli wyjdzie aqq to nie pójdziesz sobie na dungeona tylko trzeba robić poprzednie raidy , żeby się ubrać.Więc potrzebna jest masa gildii które progressują różne raidy.
Dochodzi też kwestia grania w lepszych gildiach polskich.Prawdopodobnie przodował będzie shazrrak.
Jak jesteś casualem i zamierzasz grać 2 miechy to nie ma znaczenia rzeczywiście gdzie będzie grał.

Ja darowałem sobie słabe realmy 10
  • Odpowiedz
@Choir: #!$%@? się w #!$%@? realm i ludzie z najlepszej gildii pouciekają to masz #!$%@? a nie progress patrz: eonar/vek'nilash/blade's edge. W legionie jeszcze dawaliśmy rade, w końcu cutting edge były. W BfA to porażka ten realm.
  • Odpowiedz
@Choir: Oczywiście, że nie musisz ale dla mnie aspekt socjalny jest bardzo istotny.Poznałem wielu ludzi utrzymuję z nimi kontakt wychodzę na piwo itp.
@Xemioza: Wildhamer .xavius , auchnidoun
  • Odpowiedz