Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#czytajzwykopem #ksiazki

Szukam czegoś do poczytania na maks kilka godzin. Lubię fantastykę, książki rozwojowe i historyczne. Ostatnio czytałem Futu.re, Hyperion, Slight Edge o rozwoju, Historia Pieniądza. Mam #kindle więc chce korzystać :) za podesłanie Mobi na PW będę bardzo wdzięczny
Pozdrawiam
  • 14
@borrow: Moja ulubiona książka Zajdla to: Limes Inferior i poleciłbym Ci ją jako pierwsza, jak się spodoba to równie świetny jest Cylinder van Trofa i Paradyzja (początkowa wydawała mi się trochę słabsza z tej 3, ale mindfuck jaki się łapie gdzieś w 3/4 jest tego warty :)) jak byś kupował wersję papierową to nie czytaj streszczenia na ostatniej stronie bo potrafią być spojlery :/ w niektórych wydaniach i to takie konkretne.
@nuj-ip Wow stary, wiem że to post sprzed miesiąca ale muszę to napisać. Jak miałem około 10 lat przeczytałem limes inferior. Ostatnio (po jakichś 17 latach) przypomniała mi się ona ale za cholerę nie mogłem sobie przypomnieć autora, tytułu czy czegokolwiek istotnego z fabuły. Teraz jako że kupiłem kindla10 na amazonie zacząłem przeglądac co mirki ciekawego czytają, dotarłem do tego postu, sprawdziłem z ciekawości pierwszy tytuł i WOW, wszystko wróciło. Jeszcze znalazłem
Zevs - @nuj-ip Wow stary, wiem że to post sprzed miesiąca ale muszę to napisać. Jak m...

źródło: comment_bSapO283rzvQJ1CkujVH1p7Nzh69xWHT.jpg

Pobierz
@Zevs: Też kojarzę z dzieciństwa jakąś książkę Zajdla u rodziców, ale wtedy nie czytałem nic z fantastyki. Jak kilka lat temu trafiłem na pierwszą książkę Zajdl z polecenia jakiegoś Mirka to po prostu coś pięknego :). Polecam komu się da ;), bo trochę zapomniany Autor :/, a książki pomimo że krótkie to cudowne :).