Wpis z mikrobloga

Mirki, miał ktoś może problem z multiplayerem w gierkach z Microsoft Store? Chciałem sobie pograć w Forze Horizon w necie i nie mogłem się zalogować do Horizon Life. Poszperałem w necie no i mam taki problem jak na zdjęciu (,)
Już próbowałem jakiś fixów z reddita na kiju i ni #!$%@? nic nie dziala xDD Może ktoś sobie poradził z tym i może pomóc?
#windows10 #windows #forzahorizon4 #xboxgamepass #xboxlive
psparkers - Mirki, miał ktoś może problem z multiplayerem w gierkach z Microsoft Stor...

źródło: comment_ypxRvd7b78ILIApG6NgqPonwOZHbN52e.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@R0HYPN0L: No inne gierki typu jakiś LoL czy CSGO to tam normalnie śmigają, a z MS nie ściągałem innych jak narazie. Internet od lokalnego dostawcy, ale testowałem też na mobilnym z telefonu i ten sam problem dlatego podjerzewam że to raczej coś na pc niż internet.
  • Odpowiedz
Antywira nie mam żadnego. I fotka z cmd też wlatuje. Ogólnie to już sie #!$%@?łem z tymi fixami w cmd z reddita i jakieś odinstalowywanie sterów od jakiegoś szajsu Intela i gówno daje cały czas to samo ehh. Ostatecznie zwale na to że to wina mojego dostawcy neta który ustawia swojego dnsa i nawet nie mogę na opendns sie przestawić, ale niestety nie mam jak tego sprawdzić.
psparkers - Antywira nie mam żadnego. I fotka z cmd też wlatuje. Ogólnie to już sie #...

źródło: comment_P3lkNagbxNLous25kX9AZfulN0eGIYGw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dobra mirki udało się naprawić xDDD. Całe życie jechałem na wyłączonym firewallu a tu się okazuje że musi być włączony bo inaczej windows #!$%@? dostaje i się nie chce łączyć no cóż, może komuś pomoże jak znajdzie ten wpis ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz