Wpis z mikrobloga

O kurła, czegoś takiego się nie spodziewałem. W każdym razie mam nowy pomysł na zabawę, zaraz po warzeniu piwka ( ͡ ͜ʖ ͡) Niby to tylko woda, ale ma w sobie chyba więcej chmielu niż warka Żywca. Serio jak na wodę, to całkiem przyjemne ( ͡° ʖ̯ ͡°) Faktycznie będę musiał poszukać jak nachmielić wodę, w pracy się będzie fajnie takie coś pić xD Do tego zero cukru, zero kalorii, idealne na zrzucanie wagi ;)
#piwo #pijzwykopem #piwowarstwo #browarhipster
guru8 - O kurła, czegoś takiego się nie spodziewałem. W każdym razie mam nowy pomysł ...

źródło: comment_ROuLNDPQLDwVQ3yg0ZUgPmuG5SyRgwCu.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@guru8: woda gazowana + troche chmielu owinięte w gazie do lodówki na noc. Rano wyjąć gazę z chmielem i masz wodę chmielową
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit. Tylko nie pamiętam czy to była noc czy dłużej, więc tu musisz eksperymentować.
  • Odpowiedz
@kto3: No wyczytałem coś takiego, tylko na kilka dni to zostawiali. Ja bardziej myślałem o gotowaniu wody z chmielem i później butelkowaniu tego. I cyk alkomacik w pracy xD Albo coś w stylu herbatki chmielowej
@majkelr: Szczerze mówiąc mogli wybrać lepszy chmiel, ale to i tak daję radę, miła odmiana od wody w pracy, a na codzień lepsza alternatywa od większości piw bezalkoholowych.
  • Odpowiedz