Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #sasiedzi #duchy #dsp ... i sam nie wiem co więcej...
mircy. mam problem. odkąd zmieniłem pracę kładę się dużo później spać (tak 2-3 w nocy). od tego czasu zauważyłem, że w środku nocy, regularnie, codziennie od około 1 do 2 coś się tłucze jak p***bane.... regularne stuki jakby ktoś wbijał gwoździe. mam nawet nagranie: https://www.dropbox.com/s/v6ym68mh3vzm3iz/stukot.mp3?dl=0 (po mocnym podgłośnieniu i usunięciu szumu). teraz pytanie za 100 pkt. co to jest u licha? poltergeist? sąsiad wbija sobie gwoździe w ścianę w środku nocy? może robi jakieś dzieło sztuki z gwoździ (wiecie, taka decha i gwoździe wbite na różną głębokość pod odpowiednim kątem wyglądają jak portret czy coś). pies się bawi zabawką? (ale tak regularnie?)... czekam na pomysły :]
szmij - #kiciochpyta #sasiedzi #duchy #dsp ... i sam nie wiem co więcej...
mircy. ma...
  • 8
@szmij: uciekaj z tego mieszkania. Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z
@Pan_Jerzy: kroki odpadają, te czasami słychać w akompaniamencie zamykanych drzwi od łazienki albo innej spuszczanej wody, trwają zawsze tyle, ile na zdrowy rozsądek potrzebowałby człowiek żeby przejść z pokoju do pokoju. seksu nie wykluczam chociaż nigdy nie słyszałem przy tym żadnych innych odgłosów w stylu jęki, stęki a sąsiedzi raczej do młodych nie należą.
@szmij: Najprawdopodobniej to duch. Musisz zrobić filmy, najlepiej o 3 w nocy bo wtedy jest pora na największą aktywność paranormalną. Sprawdź, czy w powietrzu są widoczne tzw. orby,
@Shellthorn: idź pan w ciul z orbami, za dużo wiem o fotografii żeby się na to nabrać ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jak masz namiary na jakiś czujnik ektoplazmy to zapraszam.