Wpis z mikrobloga

Za poradą Mirków w tym wpisie zamówiłem armour pro 100w + wotofo profile rda 24mm i zaraz idę po jakiś liquid i baterie żeby mieć od razu jak uruchomić po odbiorze.

I teraz pytanie: jeśli kupię jakiś smakowy/zapachowy mix i będę chciał do niego wykorzystać "stare" olejki typu PinkyVape aka żółte bolce, dirty lady itp będę je mógł wykorzystać jako bazę nikotynową? Mam sporo 12mg/ml i 18mg/ml - po policzeniu finalnej zawartości po zmieszaniu będzie okej? Jakieś kalkulatory?

I drugie pytanko: ktoś w wątku powyżej że jakiś Mirek jest w posiadaniu bazy 100mg/ml - gdyby był chętny się przyznać i podzielić to poproszę o PW. ;D

#epapierosy
  • 3
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety:

olejki typu PinkyVape aka żółte bolce, dirty lady itp będę je mógł wykorzystać jako bazę nikotynową? Mam sporo 12mg/ml i 18mg/ml


Oczywiście, że tak. Jedyna konsekwencja z jaką to będziesz musiał się zmierzyć to mix smakowy z którym smakiem to zmieszasz.

Co do proporcji - to zależy od butelek których używasz ;D wiem, że 10ml 18mg bazy wystarczy Ci do uzyskaniu 3mg nikotyny w 60ml gotowego liquidu.

Ja daje 1x
  • Odpowiedz