Wpis z mikrobloga

Ostatnie #rozdajo #ck2 cieszyło się duża popularnością więc tym razem do wygrania cały #humblebundle Crusader Kings II Bundle (czyli podstawa + komplet wszystkich dużych dodatków) który na dzień dzisiejszy na Steam jest warty 721 zł.
Plusujesz - bierzesz udział. Losowanie przez Mirkorandom będzie miało miejsce w sobote tj. 31.08.2019
W dalszej części wpisu zachęcam do założenia konta w #fintech #twisto i zamieszczam swojego reflinka więc jeśli nie jesteś zainteresowany to ignoruj dalszą część.
Ok więc czym jest Twisto? Jest to czeski fintech który posiada tam około pół miliona klientów. To nie jest scam gdyż zainwestował w niego ING Bank Śląski oraz przy płatności w sklepach internetowych pośrednikiem jest serwis imoje którego właścicielem również jest ING. Sam posiadam Revoluta i DiPocket lecz Twisto zachęciło mnie hybrydą karty debetowej z kredytową. Na czym to polega? Płacisz i wybierasz czy chcesz zapłacić za transakcję pieniędzmi którymi zasiliłeś wcześniej kartę albo decydujesz się na wykorzystanie przyznanego tobie indywidualnie limitu kredytowego, który jeśli spłacisz do nawet 45 dni to nie zostaną Ci naliczone dodatkowe opłaty. Jeśli chodzi o kwestię płatności w walutach obcych to słyszałem że Revolut wypada pod tym względem lepiej (Twisto podobno daje lepszy kurs użytkownikom Premium). Aktualnie usługa w Polsce pozwala na założenie konta, przyznanie limitu kredytowego i dokonywanie zakupów w sklepach które obsługują Twisto. We wrześniu zostanie wdrożona aplikacja mobilna i ruszy wyrabianie kart (będzie Apple Pay).

Więcej szczegółów na twistuj.pl twisto.pl oraz prnews.pl
Więc teraz pytanie co masz z tego ty i co mam z tego ja?
Bierzemy udział w konkursie w którym punkty są przyznawane za założenie konta z mojego/twojego reflinka.
Ty - dostajesz 50 zł na start, 5 pkt w konkursie, a dla pierwszych 3000 osób w konkursie - darmowe konto premium i kartę płatniczą z wytłoczonym numerem miejsca które zająłeś + możliwość wygrania 3x iPhone XS 64 GB, 2x Apple Watch series 4 16 GB oraz użyczenie samochodu Tesla 3 na 3 miesiące (dla miejsc 1-3) i na miesiąc (dla miejsc 4-6).
Ja - również 50 zł, 10 punktów + wyższe miejsce w konkursie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ze swojej strony zapowiadam dodatkowo że w przypadku którejś z wygranych zorganizuje kolejne #rozdajo tzn. iPhone XS - rozdam OnePlus 5T, Apple Watch - MiBand 4, a w przypadku Tesli umówimy się na spotkanie, dam się przejechać i dorzucę coś od siebie.

Reflink klik
Pobierz SenatRzymski - Ostatnie #rozdajo #ck2 cieszyło się duża popularnością więc tym razem ...
źródło: comment_DpOKUTT4WzUJcuAnWYk20lnBNgqwCdtI.jpg
  • 16
721zł a na przecenach idzie kupić za 2 stówy wszystko xD Tak się wartości nie liczy, równie dobrze mógłbym powiedzieć że moje konto Steam jest warte jakieś 8k złotych w samych grach.. Tyle że większość była z giveawayów to 1, dwa, ktoś musiałby chcieć za nie tyle dać, a nikt normalny nie kupi żadnego DLC Paradoxu w pełnej cenie ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MelonMusk64: Czy ja wiem, ceny prądu w naszym kraju wyglądają tak że pewnie taniej mi wyjdzie jeździć dalej moją Fiestą Mk7 w benzynie a Teslą tylko dla szpanu. Bardziej nastawiam się na iPhone bo chętnie bym sobie wrócił do iOS od czasów 3GS albo bym go w miarę szybko i fajnie spieniężył. Ale jak jednak wygram to możemy się jakoś ustawić byś sobie pośmigał.
@Quesedilla_dostojewski: @Rurecki: @Brzozq: @nexetpl: @damian234527: @MelonMusk64: @Kartinos: @Dkab: @Anscylla: Wołam was bo udzielaliście się w tym wpisie, a nie będę wołał wszystkich plusujących.
W tym #rozdajo zwycięzcą został @stefanczykpan
Gratulacje! Odblokuj prywatne wiadomości w ustawieniach bym mógł wysłać Ci link do wygranej.
W przypadku braku kontaktu do końca niedzieli, przeprowadzę ponowne losowanie.
Pobierz SenatRzymski - @Quesedilla_dostojewski: @Rurecki: @Brzozq: @nexetpl: @damian234527: @...
źródło: comment_r8L76zX7CBMvjFCYoX4ssQeIfPneSmJj.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brzozq: @Anscylla: Spokojnie, zwycięzca póki co nie odblokował PW więc jeszcze macie szansę. Co do rozdajo OnePlusa/MiBanda to raczej nic z tego nie wyjdzie bo z refa skorzystały 4 osoby więc szanse na wygraną marne.