Wpis z mikrobloga

I znowu wojenki polityczne przy zmianach w grze komputerowej. Nie pozabijajcie się tylko broniąc waszych wartości które interesują polityków tyle, co zeszłoroczny śnieg. Obie strony zaraz wydłubią sobie oczy. Wstyd, że rozmawiamy w jednym języku.

#cyberpunk2077 #bekazpodludzi #oswiadczenie
  • 3
  • Odpowiedz
@bzam ale wiesz, ze tu tylko zjeby maja o to bol dupy... i te zjeby to konserwy ktorym w sumie prawie wszystko przeszkadza? Kazdy inny ma to w dupie i na to leje co sie w zaprogramowanych pikselach bedzie odpierdzielac xD
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: a na c h u i sie tym przejmowac i z nimi dyskutowac? Jeszcze bardziej szambo wycoorwia xD Teraz to mówisz coś na zasadzie: ja mam rację i Cię przekonam, że mam rację. Nie obchodzi mnie to, po prostu mam rację i tyle.

Po prostu nie dawać atencji żadnej ze stron i tyle. Moim zdaniem to jeszcze bardziej pasuje do kreatora postaci, bo w grze są dobre klimaty/czasy do
  • Odpowiedz
@bzam ale debaty zawsze będą... nie ważne na jaki temat. Ta druga strona medalu mówi przecież to co ty... "po co dawać o to #!$%@?". A zwolennicy teorii spiskowych zawsze już będą się pojawiać. Mi tam takie tworzenie postaci nie przeszkadza. Nie mam problemu z tym jak ktoś wygląda itp. Więc nawet nie wiedziałam, że to może być dla kogoś problemem... gdyby nie te debile xD
  • Odpowiedz