Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym całym oburzeniem się na #cyberpunk2077, zwykle nie śledzę nowinek z CDP bo to nie mój gatunek gier a widzę tu duże oburzenie na wykopie i mnie zainteresował temat xD
  • 4
  • Odpowiedz
@Dajkoo: była do wyboru w menu kobieta lub mężczyzna, lewaki się obsrały, CDP przeprosiło i teraz nie ma płci, tworzymy postać od zera, tzn. możemy nadać jej bardziej damskie lub męskie cechy.
Wykopki się #!$%@?ły, bo CDP ULEGA LEWACTWU TFU i chcą piracić gierkę.
Imo obie strony w tym sporze są #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kieres: Ale można sobie stworzyć takiego "100% prawdziwego mężczyznę"? To w czym problem?

Trochę brzmi jak kreator z simsów 4, "ten sim może zachodzić w ciążę"
  • Odpowiedz
@Dajkoo: Można. Problem w tym, że CDP ugięło się pod wpływem agresywnej krtyki ze strony ultra-lewaków. Gdyby wyszli z takim pomysłem sami z siebie, lub pod wpływem opinii zwykłych graczy, to obyłoby się bez szumu.
Wyglądało to mniej więcej tak:
Lewaki: CDP WY NIETOLERANCYJNE GNOJE, JAK ŚMIECIE DAWAĆ TYLKO DWIE PŁCIE, PRZYSZŁOŚĆ NIE MOŻE TAK WYGLĄDAĆ, ZNISZCZYMY WAS PIEPRZENI TRANSFOBOWIE! BOJKOTUJMY CDP!
CDP: ojojo, macie racje, przepraszamy najmocniej, o to
  • Odpowiedz
@Kieres: To pewnie ci sami co się oburzali że nie ma czarnych w Wiedźminie 3 xD

Ultrasi zawsze byli i będą, nigdy im nie dogodzisz

No ale to wychodzi na to że CDP znalazł najlepsze rozwiązanie, a prawicowi ultrasi się #!$%@? tylko na to że tą zmianę zasugerowali lewicowi
  • Odpowiedz