Wpis z mikrobloga

Co sie odjabolo. Musze ogarnąć 21k pln do 12 września do zapłaty podatku. Dzisiaj przyszedł list.
Ja #!$%@?. Chyba pójdę siedzieć bo juz dzisiaj chciałem anulować wycieczkę za 8k pln na która poszły wszystkie moje oszczędności, ale nie można i kara i tak wyjdzie do zapłaty 7k :/

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@cyberspace: No kurde gdybym wiedział wcześniej, to nie kupowałbym roweru za 10k (inwestycja, by zmniejszyć koszty transportu) i nie kupował tej wycieczki. Spodziewałem sie około 2-5k pln a nie 21 ()
  • Odpowiedz
  • 0
@ichbeen: No mam normalna prace plus jednoosobowa działalność gospodarcza by po pracy dorobić jako kurier kiedy chce i po to kupiłem rower elektryk za 10k, wyciągam około 7-8k pln/miesiac
  • Odpowiedz
@mrooczilla: imho z VATem #!$%@?ś skoro taki króciutki termin. moja rada to jutro tel do Księgowej/Księgowego i eleganckod do US na spotkanie ustalać co się z tym da zrobić. nie martw się gamoniu, nikt do więzienia Cie nie wsadzi za to, masz to odpracować z odsetkami bo więzienia są przepełnione od lat
  • Odpowiedz
@Tymariel: Pisz odwołanie, wpłać np. 3kPLN jest szansa, że Ci to rozbija na raty.
Z mojego doświadczeni wiem że tak długo jak wykazujesz dobra wolę i faktycznie starasz się coś spłacić to sonetów udaje.
No i idź w zaparte że nie masz, musisz zarobić a jak Ci zabiorą rower (jak uda się to się nie przyznawaj) to stracisz źródło zarobku i wtedy będzie dopiero dupa.
Ale prędzej naślą komornika i
  • Odpowiedz
Z mojego doświadczeni wiem że tak długo jak wykazujesz dobra wolę i faktycznie starasz się coś spłacić to


@Tymarie dpbrze mówi @paaszczaktaxi: idź i sie dogaduj. wszystko jest do ogarniecią. od lat państwo nadaje propagande że jest przyjazne mikroprzedsiebiorcom i to jest jeden z tego elementów.

tylko nie chowaj głowy w piasek bo z tego to juz jest lipa.
  • Odpowiedz