Wpis z mikrobloga

widzę że przygłup mi usunął komentarz a teraz brandzlują się do "lefactfa" co to broni komuchów, ale nie martw się mój wpis będzie nad twoim : )

napiszę raz jeszcze przygłupie, wróć na lekcje historii, najlepiej idź na studia historyczne i może tam przygłupie się dowiesz jak działał wałęsa i że nie mógł być esbekiem dlatego bo nienawidził polaków czy ch0j tam pisałeś

po prostu to był fart debila bo mądry to on nigdy nie był

+ komuchy się poddały bo zbankrutowaliśmy a w rosji zmieniła się władza
#polityka #komuna #bolek #wyborcza
  • 8
Naprawdę nie zastanawia cię, dlaczego całe to michnikowsko-kodziarskie środowisko chce tych pierwszych bezwzględnie, bezlitośnie i bez żadnego ,,zmiłuj" stawiać przed Trybunałem Stanu, a w przypadku komunistów mających krew Polaków na rękach, wykluczenie pomocy im (!!!) nazywa... okrutną pychą?


może dlatego bo łamią prawo, piszą ustawy na kolanie, bezczelnie kłamią mimo iż ich własne służby nic nie mogą znaleźć a co jest niemożliwe przez chociażby brak zgodności z materiałem na którym się opierają
Ach, gdyby ,,Wyborcza" miała dzisiaj - dla pisowców i wszystkich innych polityków nie godzących się na kształt Polski ustalony przy okrągłym stole - odrobinę, KROPLĘ chociaż z tego oceanu miłosierdzia i wyrozumiałości, jakim tak ochoczo obdarzała Maleszkę, Jaruzelskiego, Bolka, Kiszczaka i innych komunistycznych zdrajców narodu polskiego...


typie xD mam gdzieś wydania wyborczej z lat 90tych i jechali po nich ostro
nie wnikam co te wszy i po co tu przybyły większość to spaczone średnio inteligentne odpadki cywilizacji


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD boże jaki ty jesteś dzieciaczku żałosy, nawet nie znasz historii a płaczesz że ktoś cię poucza popełnij sudoku
@jacieniemog28: Bolek był na pasku Kiszczaka przez całe lata 80 i 90. Pomógł komunistom miękko wylądowac w III RP. Wszytko odbyło się tak jak chciał Kiszczak. Ładnie to widać bo w momencie gdy Bolek został porzucony i gadal to co myśli a nie to co mu karzą okazał się jak to ujales debilem