Wpis z mikrobloga

Witam. A dzisiaj w ten gorący wtorkowy wieczór odpada musztarda, która miała 49.56% głosów i zajmuje 3. miejsce! I tym sposobem doszliśmy do finału - zagłosuj na gorszy sos! Do dzieła

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. A dzisiaj w ten gorący wtorkowy wieczór odpada musztarda, która...

źródło: comment_a5jUeYZr5eYPqdcIZV98pS4cFJJOgU3H.jpg

Pobierz

zagłosuj na gorszy sos:

  • czosnkowy 40.9% (981)
  • ketchup 59.1% (1419)

Oddanych głosów: 2400

  • 36
@oba-manigger: Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe.Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje.
bo mogłem (i w przyszłości też) dodać tylko 10 propozycji do jednej wykreslanki


@oba-manigger: wiem, już mi odpowiadałeś, ale tam są min. 3, które nie mają prawa się tam znaleźć jak nie ma majonezu. To jest skandal. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)