Wpis z mikrobloga

Ale Wy jesteście sezonowcy... nie mówię, że wszyscy! O, nie, nie! Ale większość nie potrafi sobie wbić do pustego łba, że Prezes to jest kurva artysta. To jeb*ny Da Vinci patostreamów a tacy nigdy nie są na zawołanie. Mieliśmy do tej pory kilku dobrych rzemieślników typu Magical za najlepszych czasów albo duet Płoboszcz i Pies, ale tak jak piszę to byli zwykli rzemieślnicy. W swoich małych główkach ustawili sobie trybiki, że sztucznie generowane dymy dają im pieniążki i tak ciągnęli przez dłuższy lub krótszy czas zapewniając Wam dymy (o ile oczywiście wcześniej nabiliście im wyznaczony cel.)
Mam nadzieję, że nie trzeba Wam przypominać, że prawdziwe, legendarne wręcz akty sztuki nowoczesnej były prezentowane nam przez Prezesa bardzo spontanicznie, po zapełnieniu śmiesznie małego celu, lub nawet bez tego bo jego dusza artysty miała akurat potrzebę uzewnętrznienia się dla nas chociażby pod postacią srania do wiadra od mopa.
Różnica jest wielka i banalna do dostrzeżenia, stąd dziwi mnie, że tak wielu tutaj jej nie rozumie.

Ode mnie Prezes ma dużą pionę na start. Owszem, na pewno okresami będzie nudno ale zapewniam Was - nie znacie dnia ani godziny... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patostreamy #danielmagical #rafatus #proboszcz #kononowicz
  • 16
@CzeskaSauna: Niepotrzebnie tagujesz Konona - oni zawsze tak reagują, i w sumie słusznie.

Co do Prezesa - ta, pamiętam, jak zimą rok temu czy 2 lata temu praktycznie codziennie jak się budziłem były jakieś legendarne shoty, a akcja się działa np. o 3-4. xD