Wpis z mikrobloga

@mirek_januszy: musisz się przyzwyczaić, polecam mieć dużą rozdzielczość, wtedy lepiej widać. Prosi zazwyczaj grają na niskich rozdzielczościach bo tak już grają od lat i się już przyzwyczaili. Ja na przykład mam monitor 1680x1050, ale lubię grać 4:3 stretched to mam 1400x1050 niestandardową rozdzielczość. Najlepsze 4:3 jakie możesz mieć na takim monitorze. Na przykład jak masz monitor fullhd to robisz sobie niestandardową 1080x1440. No i koniecznie musisz trochę pozostać przy którejść
  • Odpowiedz
@mirek_januszy: jeśli masz komputer, który ci uciagnie full HD, to na takiej graj, ja osobiście od 2013 na 1024x768 - 1280x960 i gdybym tylko mógł, to zmieniłbym na full HD, ale to jest zupełnie inna gierka
  • Odpowiedz
  • 0
@bySIMSON co kilka dni zmiana odnosiła się do sens, nie rozdziałki

@Jokebe ja mam monitor full hd i grałem na 1440*900 ale zmieniłem wczoraj na 1280*960 i tak już inne wrażenia - fps jest więcej, to fakt, ale spada wygląd samej gry

@szymon465 full HD odpada, bardzo
  • Odpowiedz
@mirek_januszy: m_yaw standardowo to 0.022, gdy zmienaisz rozdzialke an rozciagnieta os x wydluza sie i odczuwasz przyspieszenie w obrebie tej osi. Jak zmienisz na 0.0165 mozesz potem odczuc spowolnienie sensa, ale czulosc myszy w osi x i y sa takie same.
  • Odpowiedz