Wpis z mikrobloga

#revolut #mbank

Mireczki potrzebuję porady.
Sporo czasu spędzam za granicą, głównie w strefie euro lub w uk.
Na chwilę płacę kartą wielowalutową Mbanku.
Wydaję ok 1000-1500EUR miesięcznie.
Oczywiście jestem leniwy i na koncie mam tylko PLN.

Jest sens pchać się w Revolut? Jeżeli dobrze rozumiem to teoretycznie powinienem oszczędzić jakieś 3,5% na prowizji Mbanku. Ok 175zł (dla 1250EUR) - 50zł opłaty za prowadzenie konta i metalową kartę?
  • 28
@Waspin: 2019 byl 3 lata temu? Revolut nie jest podpiety do systemu bankowego, jest to prepaid i nikt tego nie traktuje na pokaznie, co wiecej coraz wiecej firm zaczyna to blokowac i jak chcesz wyrobic na tym historie kredytowa... Litosci. To robisz historie kredytowa na kredytowce, a nie na Revolut i wlasnie sobie strzeliles w kolano. Tak, poronuje, bo myslenie jest takie same i w Revolut polowa jak nie wiecej juz
@Voltix: artykuł o whistleblowerze z BBC, pierwsze 3 zdania - kiedy im powiedział? W którym roku? Drugi artykuł ma dane z 2019? Bo ja tu nic takiego nie widzę, jest za to powołanie na "anonimowe źródła", które ja sam też mogę wymyślić.
Po raz kolejny udowadniasz swoją ignorancję.
Historię kredytową robię na kredytówce, ale używam do tego Revoluta bo mogę zrobić mechanizm przelewu - zasilam Revo, przelewam z Revo na konto
@Waspin: a co to za roznica kiedy to sie stalo? artykul jest z tego roku, a nie 3 letni, masz problem z czytaniem? nie osmieszaj sie.

Amazon, Ebay, Netflix, HBOGO, Uber itd w niektorych krajach nie wezmiesz z tym nic na wynajem/abonament, a nawet nie podlaczysz neta w domu.

Sprawdz najpierw, czy w ogole cos Ci daje zasilanie revolut karta kredytowa, bo jak nie sa glupi, to moga juz dawno miec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltix:

w niektorych krajach nie wezmiesz z tym nic na wynajem/abonament, a nawet nie podlaczysz neta w domu.

W których krajach?

a co to za roznica kiedy to sie stalo? artykul jest z tego roku

Jak napiszę artykuł w drugiej wojnie światowej i zbrodniach Niemców w tym roku, to rozumiem polecisz się mścić, bo artykuł z tego roku? Wow.

Zasilanie Revolut daje i nie ma go na czarnej liście, ba -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltix: Btw amber gold był na liście ostrzeżeń tegoż KNF (pod koniec co prawda ale po 1 dochodzeniu), w sprawie Revolut KNF 3 razy podejmował ustalenia i 3 razy nie wydali ostrzeżenia. Ale co oni tam wiedzą w tym KNF, artykuł z tego roku był, artykuł rację ma.
Ale to Ty dodales mnie na czarna zachowujac sie jak dziecko, wiec nie widze dalej pisac z argumentami do takiego glaba. W sumie to nawet nie czytam co napisales xDDDD