Wpis z mikrobloga

Chyba najbardziej rakowa część tagu #patostreamy to analiza walk Fame MMA, a obawiam się, że powoli nadchodzi ten czas i zamiast napisać: "Lordoza dostanie #!$%@?", to tutaj będzie analiza wagi, wzrostu, zasięgu ramion, doświadczenia, umiejętności walki w parterze i stójce (oczywiście bazując na domysłach) i 100 innych czynników, by na koniec dojść do wniosku, że walkę wygra ten, za którego trzyma się kciuki. Tak jak oszołomy tutaj pisały, że Tucznik wygra z Polakiem i Lordozą, bo jest wyższy i cięższy blablabla (a przede wszystkim dlatego, że autor opinii go lubi). No i oczywiście po gali ocenianie decyzji sędziów przez ludzi, którzy nie mieli i nie mają ze sportami walki nic wspólnego - klasyka patotagów.
#danielmagical #famemma #rafonix
  • 7
  • Odpowiedz
@rorf46: Zestawienie jest tak #!$%@? że nie ma co analizować. Osobiście nie mam zamiaru poświęcić na oglądanie tego badziewia nawet jednej minuty.
  • Odpowiedz
@T4YW: Ja pewnie zerknę na restreamy, ale w sumie tylko z grubsza pierwsze 2 gale mnie w miarę pociągały ze względu na duże stężenie patologii, z której można się było pośmiać. Teraz ani to śmieszne, ani elektryzujące, może patologiczne, ale na czas gali patusy się wyciszają, w związku z tym nie jest to atrakcyjne nawet pod kątem patologii. Mogliby zrobić jakieś walki meneli typu Tajfun vs Jaca. To by było w
  • Odpowiedz
@rorf46: Masz rację, już widzę te analizy 'umiejętności stójkowych' lordoziaka, który jest zwykłym sebkiem na liścia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież ten chłop po miesiącach (?) 'treningów' na siłowni wrzucał filmiki na których #!$%@?ł całe 30 kg materiału na klate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz