Wpis z mikrobloga

Bestseller "Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty" oraz inne książki tego samego autora - dziś 40% taniej w HELIONie. Oprócz tego w promocji są poniższe tytuły:
- Mistrz czystego kodu. Kodeks postępowania profesjonalnych programistów - bestseller
- Czysta architektura. Struktura i design oprogramowania. Przewodnik dla profesjonalistów - bestseller
- Zwinne wytwarzanie oprogramowania. Najlepsze zasady, wzorce i praktyki
- Agile. Programowanie zwinne: zasady, wzorce i praktyki zwinnego wytwarzania oprogramowania w C#

( ) Szczegóły na stronie promocji!

#forbot #promocje #programowanie #arduino #raspberrypi #technologia #helion

Forbot - Bestseller "Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty" oraz inne książki te...

źródło: comment_WZCki58n7lVI6m6iBciUwZ5ARpI6gOjy.jpg

Pobierz
  • 11
@MilionoweMultikonto: W bardzo przystępny sposób uczy jak tworzyć zgrabny kod na najpierw prostych a potem coraz trudniejszych przykładach. Ot, autor pokazuje spory kawałek brzydkiego kodu a potem pokazuje jak stopniowo można go poprawić i dlaczego akurat w ten sposób. Pierwszy raz książkę przeczytałem jakoś tak z 6 lat temu, rok temu znowu to zrobiłem i uważam, że ten drugi raz wciąż był wartościowy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
"Czysty kod" to pozycja obowiązkowa dla każdego programisty.

@echelon_: po takich opiniach kupiłem i nie przebrnąłem połowy. Sporo nawiązań do Javy i skupiania się na niej, więc według mnie jeśli ktoś pisze w innym języku to już tak super obowiązkowa nie jest