Wpis z mikrobloga

Cooo się dzieję co się wyprawiaa?!

Witamy serdecznie Mirków, witamy serdecznie Mirabelki
.
Porobiło się ostatnio a efektem tego jest sklep internetowy który właśnie otworzyliśmy - mianowicie KonopiaCBD.pl uhhh KONOPIA?
ale jak że to #narkotykizawszespoko ? Błąd żadne takie.
Sklep jak i cały jego asortyment jest w pełni legalny, ale wracając do konopi na przywitanie się z Wami mamy #rozdajo 6 gram suszu konopnego #cbd po 1 gram dla każdego ze zwycięzców, czyli jest aż 6 szans na wygraną.


Zasady są niebywale proste

-po pierwsze dajesz plusa temu oto wpisowi
-po drugie nie jesteś zielonką. ale jak to? przecież zielony to tak urokliwy kolor . wiec plusujesz i też masz szanse wygrać
-po trzecie jako wygraną możesz sobie wybrać dowolną odmianę suszu spośród 8 dostępnych w naszym sklepie pod adresem https://konopiacbd.pl/kategoria/susz-cbd

Mało tego w sklepie czeka kod rabatowy -10% dla wszystkich na cały asortyment

Ale to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy. Umówmy się, że jeżeli wpis osiągnie 2,5k plusów to dorzucimy dwa kody rabatowe -20% (kod nie łączy się z kodem -10%) na cały asortyment (KOD ważny 7 dni).
Losowanie odbędzie się w najbliższą środę około godzin po południowych przez mirkorandom
tylko tu jest mała prośba do Was nauczy ktoś używać tej maszyny losującej ?

Zachęcamy również do śledzenia naszych poczynań w mediach społecznościowych.


tak więc pozdrawiamy i zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie.

KonopiaCBD.pl

KonopiaCBD - Cooo się dzieję co się wyprawiaa?! 

Witamy serdecznie Mirków, witamy ...

źródło: comment_E8S5tCpAjwLxc5f47qEi7BftiiNyEze9.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eskeel: Nie, niektóre firmy mają normalne certyfikaty i nie muszą dopisywać takich szpagatów. Czasami trafiają się nawet takie dopiski

Taki susz można z powodzeniem przeznaczyć na zrobienie produktów gotowych do spożycia, takich jak herbatka konopna, napary czy nalewki. Susz może być także wykorzystywany jako dodatek do posiłków. Znakomicie sprawdza się jako urozmaicenie sałatek czy kanapek. Susz CBD może zostać także dodany do kąpieli.


Jakikolwiek dopisek że nie nadaje się do
  • Odpowiedz
@KonopiaCBD: Pytanie mam czysto teoretyczne. Moja rodzicielka choruje na padaczkę, a leki już nie działają. Słyszałem, ze CBD pomaga. Wiecie coś może na ten temat? Sprawa kupna zamyka się w zamówieniu i odebraniu od pana listonosza?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fifpol: Wow, przeglądam właśnie ich stronę i mają zgodność z nazwą :D zamówiłem co prawda kilka godzin temu przejściówkę do szlifu 18mm z Vapefully, ale za jakiś czas będę szukał jakiegoś bonga dla siebie bo na razie będę używał tego u znajomego, swojego się jeszcze nie dorobiłem, a w tym miesiącu już trochę ciężko z budżetem. Chciałem napisać na PW, ale nie dało rady :/
  • Odpowiedz
@KonopiaCBD Przykro mi, ale nawet za darmo nie warto, może w Kanadzie więcej zarobicie jak rozszerzycie ofertę o oryginalny materiał. @n4rty: Powyżej koledzy @Escitalopram i @Maze21 już w zasadzie wszystko napisali, ja tylko potwierdzę że to tutaj, to równie dobrze siano możesz wziąć od rolnika :)
Oleje według wielu osób pomagają, a gdzie kupić, to musi Ci napisać chyba jakaś zielonka :p
  • Odpowiedz
o, a ja dziś oglądałem Galileo i już wiem, że to wszystko to tylko chwyt marketingowy z obrazkiem listka :P Konopie "te legalne" na ubranka i do jedzonka to nie mają żadnych związków, niby tylko jakieś minimalne właściwości, ale pewnie to samo da co zjedzenie pomidora :D


@Ant-Man: Chyba niezbyt dokładnie oglądałeś ten program i błędnie zrozumiałeś tam głupią narrację narzuconą przez lektora. Oczywiście, liść marihuany jest marketingiem, ale konopie
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Pozdrawiam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Maze21: Każdy nasz susz ma certyfikat.

@n4rty: Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na stronie, chętnie pomożemy.

@XpedobearX: Ludziom brakuję bladego pojęcia, wystarczy się wgłębić w temat i zobaczyć ile jest prac naukowych, badań, referatów na temat Kannabidiolu jak i konopii i tego że mają całą masę dobroczynnych wartości przed nami dużo pracy
  • Odpowiedz
@KonopiaCBD: chyba mu nie odpowiedzieliscie na pytanie czy mozna go palic, czyli zrobić typowego skęrta / lufke / cokolwiek przyjdzie do glowy z wykorzystaniem ognia w celu wywołania efektu spalania i powstania dymu ktory sie wdycha
  • Odpowiedz