Wpis z mikrobloga

OPINIE O MECENASIE JAKO KIEROWCY

Od około 3 miesięcy używam Bla bla cara. Średnio co drugi pasażer wystawia mi opinię. Możliwość podzielania kosztów paliwa to jedno. Ale druga rzecz to miłe komentarze, chociaż też przyznam, że nie jestem idealny, bo na kilkanaście dokonanych przejazdów, musiałem także 2 przejazdy anulować, ponieważ wypadło mi gdzie indziej coś ważniejszego (poinformowałem o tym podróżnych od razu zawczasu, w jednym przypadku dobę wcześniej, w drugim kilkanaście godzin przed wyjazdem).
A oto i opinie o mnie, a co pochwalę się:

,,Wszystko w jak najlepszym porządku! Polecam i pozdrawiam :-)"

,,Bezpiecznie, bezproblemowo, da się dogadać jestem zadowolona, polecam! Super, dziękuję!"

,,Bardzo dobry kierowca, punktualny, a do tego świetny rozmówca. Polecam!"

,,He deserves more than 5 stars, very kind and listening to the client. You get more than you paid for! I highly recommend"
(tłum.: ,,Zasługuje więcej niż 5 gwiazdek, bardzo uprzejmy i wsłuchający się w klienta. Dostajesz więcej niż to za co zapłaciłeś! Wysoko rekomenduję."

,,Wszystko super, zawiózł towar pod wskazany adres"
(w tym wypadku akurat zdarzyło mi się przewieźć rzecz, a nie osobę)

,,Polecam, bardzo fajna atmosfera "

,,Wszystko OK, bezproblomowo umówione miejsce spotkania i punkt docelowy na koniec podróży, polecam!"

,,Bardzo łatwy kontakt, jazda ok "

,,Sympatyczny przejazd, miły kierowca. Polecam podróżowanie z Krisem."

#blablacar #autostop #motoryzacja #polskiedrogi #kolej #podroze
  • 5
  • Odpowiedz
@adam-antoszewski: pytanko, dostałeś jakieś 4 gwiazdki w którejś z tych opini? Pytam, bo dostałem właśnie 4/5 „wszystko w porządku, polecam” i nie mogę się pozbierać, więc przglądam tag szukając sensu życia...
  • Odpowiedz