Wpis z mikrobloga

Siemano KJ!

Czy można być przegrywem mając prawie 190 i wyglądając estetycznie? Można, wystarczy że jesteś #!$%@?ą z niską samooceną, bez zainteresowań i tematów do rozmowy. Kissless virgin here. 4 real...

Wszystko siedzi w głowie, nawet jeśli podbije do mnie jakaś fajna niewiasta to będe się w tym doszukiwał podstępu, bądź uznam że rozczaruje sie moją osobowością ciekawą jak worek kartofli i oleje jej zaloty. 24 lat #!$%@? nie naprawi sie samym wyglądem :/
#przegryw #prawik #failedchad #pokazmorde
KontrastWykop - Siemano KJ!

Czy można być przegrywem mając prawie 190 i wyglądając...

źródło: comment_77wVJb25lv8hnzg9AzRdNcDeRjrHOXjU.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@InnyWymiar90: ciasteczko z kremem. Do golenia...
@heyimay: chyba że na gorsze heh, choć nie ukrywam że czytanie postów innych męczenników nieco ukaja mój własny ból istnienia, nabieram dystansu do moich problemów traktując je jako norme, ale nigdy nie pogodze się z wegetacją.
@G4SHI: po ryju poznasz emocje itp a że dużo sie zamartwiam, stresuje i miałem problemy ze snem i alkoholem odbiło sie to troche na mordzie. 5-6/10 jak
  • Odpowiedz
@KontrastWykop za to ja morda wprawdzie nawet wyględna ale wagi prawie setka przy 1,80 wzrostu i boczki wyglądające na 1000% normy estrogenu. Loszke mam i to nawet z tinderka. Poznana 1,5 roku temu.
  • Odpowiedz