Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czemu politycy(zwłaszcza lewicowi) mają fobie przed samochodami i traktują je jak czyste zło?
Najlepiej postawić jeden pas, do tego buspas, ścieżka rowerowa i ograniczenie do 30 na godzinę?
Mam zielone poglądy, ale walka z pojazdami osobowymi jest absurdalna.

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 12
@Print_Screen: Fantastyczna. W szczególności, gdy autobusy spóźniają się 20 minut, a tramwaje trzeszczą, jakby się miały za chwile wykoleić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tell_me_more: Krakau. Wciąż duża czesc tramwajów to starocie (choć muszę przyznac, ze spora czesc już została wymieniona, ale wciąż takie potworki są norma na trasie, która się poruszam praktycznie codziennie), a w przypadku autobusów to norma, ze się spóźniają.
@Print_Screen: często nie można dojechać do celu jednym środkiem komunikacji i trzeba tracić czas na przystanku. Ja do pracy samochodem dojeżdżam 15 min, a gdy jeździłem autobusami zajmowało mi to 40 z czego 20 to było czekanie. Prawie 5 godzin tygodniowo na tym oszczędzam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czemu, w większych miastach masz zajebistą komunikację miejską


@Print_Screen: ... Której ja osobiście się brzydzę ze względów higienicznych. Do tego trzeba wyjść z zegarkiem w ręku bo jak się spoznie to lipa. Potem czekaj na mrozie na przystanku i drałuj z buta.

W #!$%@? to mam. Samochód to wolność i całkowita niezależność. Siedzę wygodnie, klima wieje, muzyczka przygrywa a na kierownicy mam tylko swoje bakterie.
@patrykk994: a kto Twoim zdaniem korzysta z komunikacji? Większość to młodziesz i studenci, którzy JESZCZE nie jeżdżą ze względów finansowych lub wiekowych oraz emeryci którzy JUŻ nie jeżdżą. Większość jak tylko pójdzie do pracy to pierwsze co robi kupuje auto, choćby grata ale byle mieć własny środek komunikacji. Zmiana tego stanu rzeczy raczej nam nie grozi (samochodów jest wszak coraz więcej). SJWs w autobusach stanowią - na oko - promil.

Inna