Wpis z mikrobloga

Niezmiernie bawi mnie to "codzienne okay" w gorących każdego dnia. Z jednej strony ultra konserwa @dzidek_nowak znalazł sposób żeby zdzierać plusy z frajerów i być zawsze w gorących, a z drugiej strony ci frajerzy- konserwy wspierając ten obrazek uprawiają oblężoną twierdzę. Wiem, że zaczęło się od "it's okay to be gay", ale to już jest zachowanie dziecinne xd. Teraz same konserwy wyglądają na takich, co nie są pewni swojej orientacji i każdego dnia muszą wmawiać sobie, że wszystko z nimi jest w porządku xd

@dzidek_nowak, gratuluję traktowania swoich braci w poglądach jak idiotów, zawsze wspierałem ludzi "bogacących się" na idiotach, w twoim przypadku lecisz w rankingu do góry, tak trzymać. Życzę jeszcze więcej plusów w akcji "it's okay to be hetero".

#neuropa #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm
L.....x - Niezmiernie bawi mnie to "codzienne okay" w gorących każdego dnia. Z jednej...

źródło: comment_3Uxe9l8FLzNmtQGDHuSgnTdWtMgI9iL1.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Legio_VI_Victrix: Od wielu lat foliarstwo po prostu dobrze się sprzedaje. Wystarczy popatrzeć na wysryw różnych "mediów niezależnych", youtuberów którzy powtarzają te same wyuczone frazesy o marksizmie jeden za drugim i masę szkodników społecznych od antyszczepionkowców przez antyewolucjonizm po negacjonistów klimatycznych.
  • Odpowiedz
@BaniaGonibanie: @Legio_VI_Victrix:

Po prostu zabawne jest kiedy najbardziej uprzywilejowana grupa ludzi na świecie, najmniej narażona na systemową dyskryminację i ze statystycznie najwyższym statusem socjoekonomicznym - czyli biali, heteroseksualni mężczyźni - mówi, że jest "uciskana".

  • Odpowiedz
Z trollami się nie dyskutuje, trolli się ignoruje - to dla nich najgorsza zniewaga ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak trochę z innej beczki to moglibyście wymyśleć coś nowego bo tego typu podchody jak OPa to były jeszcze trochę skuteczne ze 130 dni temu a teraz to każdy ma takiego trolla w dupie.
  • Odpowiedz
@Legio_VI_Victrix: Mnie najbardziej boli to "hetero", czuć że wymyślił to ktoś kto nie zna angielskiego. Sto razy lepiej brzmiące "it's okay to be straight" samo się nasuwa.
Mimo wszystko podziwiam zaangażowanie, nie dość że wrzuca to codziennie to jeszcze robi do tego statystyki, zlicza plusy, wylicza ile razy procentowo został zdyskryminowany przez moderację, naprawdę się wkręcił w walkę. Ciekawe czy czasem jak jest ze znajomymi na mieście to mówi "dajcie
  • Odpowiedz
@Legio_VI_Victrix: może ktoś wyjaśnić na ch** komu plusy za wstawianie codziennie innej pierdoły 'it's okay...'? Leci w rankingu do góry i coś w ogóle z tego wynika? Pytam, bo nie znam się za bardzo na wykopie.
  • Odpowiedz