Wpis z mikrobloga

#!$%@? naczytalem sie w zyciu sporo o masonach, ilumminatach o tym jak dzialaja najwazniejsze instytucje i organizacje świata o ich korzeniach i o korzeniach najbardziej wplywowych osob i to jest nieprawdopodobne jak to wszystko jest spójne. Poczytajcie sobie o nabogatszych rodzinach świata jak Rotschildowie, Rockefellerzy, o banku rozrachunkow miedzynarodowych który dosłownie kontroluje wiekszosc swiatowych gospodarek i walut i ma status niemalze panstwa a jego pracownicy sa w pelni nietykalni i mają immunitet.
#teoriespiskowe
  • 14
  • Odpowiedz
@Meybah: Kiedys tez sie w to wkrecilem. Polecam zdrowy rozsadek, to wszystko to kompletne gówno. Wszystkie te strony opierają sie na przypuszczeniach i teoriach, których nikt nigdy nie bedzie mogl zweryfikować. 432hz, szczepionki, plaska ziemia. Swiat jest taki piekny i nieodkryty a ty marnujesz czas na takie #!$%@?. Jak chcesz to sprawdz sobie kanal Scifuna na temat plaskiej ziemi - facet w piekny sposob wyjasnia naukowo brednie jakiegos guru masonskiego.
  • Odpowiedz
@sabafanaga123SS: Ale ja nie jestem plaskoziemcem i nie wierze ze szczepionki powoduja autyzm za kogo mnie masz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat fakt istnienia rzadu swiatowego jest niemal pewny, spiskiem pozostaje tylko ta mistyczna otoczka o iluminatach, kosmitach, masonerii itd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sabafanaga123SS: "naukowo" a wcześniej dodajesz, że wszystko to owiane spiskiem jest oparte na przypuszczeniach. Daj mi pewność, że to co #!$%@? ten człowiek Scifun to PRAWDA I TYLKO PRAWDA, która się nie zmieni. Jeszcze do niedawna Pluton był planetą Układu Słonecznego, dziś już nie jest, bo pozwoliła naukowcom na to technologia. Za kilka lat może się okazać, że w sumie to Ziemia jest trójkątna.
@meybah Ale ja nie żartuję
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: @Meybah: lol sci fun wyjasnia przez 3h najprostsze zjawiska fizyczne. Jaki #!$%@? bank swiata, jak nie wierzysz w szczepionki ale w rzad swiatowy to i tak jestes jeszcze daleko, sorki :)

A ty mega smieszek wez wyjdz na dwor albo otworz ksiazki pisane przez niewiernych XD
Kazde te zjawisko fizyczne mozna sobie przeprowadzic w domu, zobaczyc ze to tak dziala. Marnujecie czas i zycie na jakies #!$%@?,
  • Odpowiedz
@sabafanaga123SS: Raczej skretyniales, bo to nie o to chodzi zeby być albo skrajnym foliarzem albo bezmozgim lemigiem. Jesli cos jest spojne i logiczne stwierdzam ze moze byc mozliwe. Jesli ty padles ofiara jakiejs sekty i internetowych guru to wspolczuje ale nie mierz wszystkich swoja miara. Ja tylko sobie czytalem o mechanizmach w jaki sposob dzialaja najwieksze organizacje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sabafanaga123SS: Ale mnie w sumie #!$%@? obchodzi Scifun i zjawiska fizyczne xD Co nie zmienia faktu, że ten baran nie jest w stanie udowodnić jednego - że to o czym pierdzieli utrzyma się przez lata jako pewnik.

No i pewne jest to, że ktoś trzyma łapę na tym wszystkim a jest nim pewna organizacja - nie są to Illuminaci. Oni są tylko jedną z gałęzi, która ma siać dezinformacje.
  • Odpowiedz
@Meybah: > Rockefellerzy, o banku rozrachunkow miedzynarodowych który dosłownie kontroluje wiekszosc swiatowych gospodarek i walut i ma status niemalze panstwa a jego pracownicy sa w pelni nietykalni i mają immunitet

Przede wszystkim mnie nie obrazaj, bo jak widac na załączonym cytacie, chyba Ty trafiles na jakiegos guru. Koniec dyskusji, cze
  • Odpowiedz
@sabafanaga123SS: No przeciez taki bank istnieje naprawdę i jego struktura rzeczywiscie tak wyglada, jest wiele legitnych zrodel na ten temat nawet na ich wlasnej oficjalnej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie obrazilem cie, jedynie chcialem ci wskazac blad rozumowania, swiat nie jest czarnobialy, nie istnieja tylko foliarze i racjonalni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Meybah: Nie warto z takimi ludźmi dyskutować. Oni myślą, że świat wygląda tak i już, bo jak to inaczej może wyglądać. Ma robotę w korporacji i kartę z debetem - czego więcej do szczęścia mu potrzeba xD
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: No dokladnie. Generalnie to przez takich ludzi swiat tak wygląda. Przeciez wyśmiewanie takich teorii i okreslanie ich foliarstwem to celowy zabieg, programowanie zeby za duzo łeb nie myslal dlatego te tematy jak np: Kosmici, teorie spiskowe i religia sa wysmiewane w filmach i internecie. Dziwnym trafem pod koniec lat 80 w filmach pojawil sie motyw terrorysty araba, teraz go juz nie ma ciekawego dlaczego? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz