Wpis z mikrobloga

i to sie szanuje, mógłby miec patka na kazdym palcu ale nosi casio za 50 dolcow. podczas gdy czesto kolesie z rolexami po wydaniu kasy na rolexy nie sa juz milionerami xD

@niepanimaju: Nigdy nie mogę tego zrozumiec xD Czemu ludzie cieszą się, że ktos bogaty nie obnosi sie z bogactwem? Zarobił legalnie te miliony, wiec moze je wydawac na dowolny sposob. Jak kupi złoty papier toaletowy za 200k to juz
  • Odpowiedz
nie cieszę sie, po prostu wiem, ze wielu co sie obnosi tak naprawde zarzyna sie w jakichs gownopracach zeby jezdzic mercem na przyklad


@niepanimaju: Ale przeciez ty nie pisałeś o ludziach, którzy zarzynają się w gównopracach, zeby potem kupić sobie coś drogiego. Napisałeś DOKŁADNIE

i to sie szanuje, mógłby miec patka na kazdym palcu ale nosi casio za 50 dolcow


Ponawiam pytanie - Szacunek za to, że miliarder nie szasta swoimi
  • Odpowiedz
@niepanimaju: Naprawdę uważasz, że Gates nosi Casio tylko z powodu swojej skromności? Nie. To zwykły PR. I Ty jesteś doskonałym przykładem, że ten PR działa.
Większość ludzi nie przepada za osobami, które obnoszą się swoim bogactwem, i przychylniejszym okiem patrzą na osoby skromne. Dlatego Gates zamiast Pateka ma na ręce Casio. Zresztą, ta jego skromność to też jest chyba trochę na pokaz, bo gość mieszka w wielkiej willi, a w garażu
  • Odpowiedz
@Rower_Lewandoski: Ale ty człowieku rozróżniaj, dwa tematy, gdzie jeden to fakt, że Rolex to jest drogi zegarek, a drugi to fakt, że wciąż jest dużo droższych marek na świecie.

To, że są takie samochody jak Lambo, Bugatti, etc. wciąż nie zmienia faktu, że nie stać ciebie nawet na nowe Audi A8, a gdzie mu do tamtych pojazdów.
  • Odpowiedz
@Hatespinner:

Rolex to jest drogi zegarek

Drogi dla kogo? Dla przeciętnego zjadacza chleba?
Ja pisałem o tym, jak Rolex wypada na tle reszty branży zegarkowej, a nie o tym jak postrzega go przeciętny szarak, bo to nie do niego skierowane są zegarki tej marki.
Zresztą, dla większości ludzi wydanie na zegarek więcej niż 2k to szaleństwo. A czy to czyni zegarki w tej cenie drogimi czy luksusowymi? Chyba nie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@kezioezio:

Nigdy nie mogę tego zrozumiec xD Czemu ludzie cieszą się, że ktos bogaty nie obnosi sie z bogactwem? Zarobił legalnie te miliony, wiec moze je wydawac na dowolny sposob.


Bo biedni ludzie zwykle zazdroszczą tego hajsu i nie lubią oglądać jak ktoś sobie kupuje to na co ma ochotę, lubią czuć że mimo bogactwa kupuje tanie rzeczy na które także ich stać, taki "swój chłop", "kupuje rzeczy takie jak ja".
  • Odpowiedz
@skolland:

28mln ludzi na Insta go oglada i jego coz, obnoszenie sie z bogactwem

Ale mówimy tu o dwóch różnych zjawiskach. Bilzerian po prostu publikuje swój "high-life". Nie obchodzi go, czy komuś to odpowiada czy nie. Mogę się założyć, że jakiś % jego widowni to zwykli hejterzy, inni po prostu go obserwują, bo obserwują go ich znajomi.
Bill Gates to z kolei przedsiębiorca, zależy mu na trafieniu do jak największego grona
  • Odpowiedz