Wpis z mikrobloga

Dziś - 12.51km. Spalone kalorie: 1768. Czas: 2:09:13, średnia prędkość: 5.81 km/h #akcjamordor Zachęcam do dołączenia się do akcji :-), w szczególności #rzeszow Huh, co mogę powiedzieć o dzisiejszym chodzie - że poszło całkiem sprawnie, nawet się mniej spociłem ;) średnia prędkość i czas były by zdecydowanie lepsze gdyby nie to że pod koniec zaszedłem do sklepu i zatrzymałem dopiero Endomondo dopiero pod kasami :-). Co jeszcze - prócz stóp nogi całkiem dobrze reagują, to cieszy. Mam nadzieję że z każdym kolejnym dniem będzie lepiej. Kolejna rzecz - smartfon. Tragedia. Przed wyjściem naładowałem do pełna, wracam - pól baterii. GPS + Endomondo + muzyka + Mobilna transmisja danych. Podejrzewam że to ostatnie dobija ładnie baterię, w większości terenu który przebywam jest słaby zasięg więc ciągnie niemiłosiernie energię. Swoją drogą miło się idzie słuchając Hobbita ;-)
  • 10
@PLAN_B: Wiem o tym że mobilny, szczególnie jak jest słaby zasięg, wtedy jest masakra. Hmm nie wiem, ledwo parę dni tego używam. Hmmm. Ale sprawdze, jak dojdę z tym to umieszczę tu komenta ;-) @GraveDigger: Niestety blisko bloków nie chodzę, dużo więcej zieleniny widzę :( @JesterRaiin: i ZRĘCZNOSĆ! :D
@karvon: Hmm w sumie celna uwaga :), ale skoro od początku tak otagowałem, niech już zostanie. Chcę jeszcze pochodzić może z tydzień i może wrzucę wykop na ten temat, może zainteresuje kogoś. Co do wagi - pojęcia nie mam, nie mam wagi w domu nawet, ale zapewne sporo, więc traktuje to jako 'hobby' bardziej długoterminowe ;-)