Wpis z mikrobloga

#bitcoin #bitmex Sytuacja na BITCOIN na bazie bitmex. W ostatnich dniach mieliśmy do czynienia z obroną poziomu 9400 - kurs wybronił się na wysokości 9741 USD i następnie po krótkiej konsolidacji przebił mniejszy opór na 10250 co spowodowało szpilkę w gorę do 10450 USD.
Na tygodniówce bardzo ważny jest poziom 12000 USD jego przebicie zaneguje spadki.
Po drodze mamy jeszcze mniejszy opór w okolicy 10800 USD
Do końca tygodnia jest mało czasu dlatego uważam że jeszcze dzisiaj 10800 zostanie rozbite i wyjdziemy górą do rana
nawet w okolice 11300 - by w niedzielę spróbować zaatakować 12000. Prognoza bardzo ryzykowna i może się okazać nie do zrealizowania. W takim przypadku możliwe że tydzień zamknie się poprostu powyżej oporu w okolicy 10800

Na dobówce w tym momencie Bitmex pokazuja dla BTC 1,97 % wzrostu, to wysoko dlatego oczekuję że kolejna szpilka w górę pojawi się dopiero w godzinach popołudniowych, czyli na dobę po wzrostach z 10250 na 10440. Tak by wskaźnik procentowy nie był irracjonalnie wysoki. Myślę że wzrosty 2 % na dobę to dobre wzrosty.

Do popołudnia sporo czasu - więc ten czas kurs BTC może wykorzystać na małą korektę np w okolice 10250

Podsumowując moja pozycja to long który uruchomiłem przy 9920 USD. Mój target 11220 USD. Target dla mnie to poziom w którym zawsze zamykam pozycję i wypłacam cały wypracowany zysk a kapitał zostawiam do dalszej gry.

…pamiętaj jedna i to jest ważne:

Wszelkie informacje na niniejszej stronie służą jedynie celom informacyjnym, reklamowym lub promocyjnym i nie powinny stanowić wyłącznej podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. W szczególności informacje te nie stanowią rekomendacji do inwestowania w jakiekolwiek instrumenty finansowe ani usługi doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu rozporządzenia Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi (Dz.U.2017.1768 t.j. z dnia 2017.09.22), jak również oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Podejmujcie swoje decyzje świadomie – nie odpowiadam za Wasze decyzje a moje wpisy – są wyłącznie moim własnym zdaniem wyrażonym na piśmie.

#kryptowaluty
źródło: comment_CqsO64z1aU5oHWKV9Zm6m2EyELkevu0n.jpg
  • 14
@OPcodeRTI: i tak swoją drogą, dla mnie jesteś największym pajacykiem tego tagu. Jesteś świeżakiem chłopcze i nie pyskuj do społeczności BTC, zwłaszcza do @cyberpunkbtc któremu możesz lizać buty. My tu jesteśmy od wielu lat, ja praktycznie od 10 lat w krypto.