Wpis z mikrobloga

Ile trwa blokada/timeout na realizacje kodów kart przedpłaconej? Brałem udział w konkursie z wpisywaniem kodów i zablkowało mi możliwość dodania swojej -_- Przy próbie wpisania przez strone wyskakuje błąd "Nie udało się zrealizować transakcji z użyciem karty przedpłaconej. Spróbuj ponownie później." a na konsoli błąd "WC-40378-2".
#ps4 #psn #playstation
  • 2
@Herfes: cały ten ich dzisiejszy konkurs był swoistym absurdem; jak oni to chcieli zrobić sensownie jak kazali odgadywać niby tylko pytajnik w kodzie jednak gdzie możliwości była cała klawiatura, a prób dostępu zaledwie kilka. Jak już zablokowało po zaledwie kilku próbach to już było wiadomo że po całej zabawie. A ta stówka to jednak by się przydała ()
@Wobolobo: ta wiem a jeszcze trafiłem na ich posta chwilę po wrzuceniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc były szanse na zrobienie tego. Ehhhhhh. Ale chciałem doładować konto i kupić EA Access a tu dupa. Kod mam ale nie mogę go aktywować xD pisałem na FB do nich to nawet nie wiedzą ile trwa ta blokada. Odsyłają do telefonicznej pomocy która skończyła swoją warte o 18.30 -_-